Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Merjek strandra menni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek strandra menni vele, vagy mégse? Segítség!

Figyelt kérdés
szóval, a barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretjük egymást,csak van egy kis gondom. kicsit ducinak tartom magam,de most fogytam 7 kilót úgy, h nem ettem napokig. a barátom mindig belémakarta tömni a kaját és mielőtt lefogytam volna,akkor is azt mondta felesleges fogynom,mert nemvagyok túlsúlyos. jól esik h így gondolja,de magamnak mégsem tetszem.és valamelyik nap mondta h menjünk strandra.de nem merek bikinibe lenni előtte. nagyon görcsös vagyok?! ő ezek szerint elfogad olyannak,amilyen vagyok? segíítséég!

2012. jún. 26. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ne zavarjon ez. ha a barátod nem csinál ebből problémát, nyugodtan menj strandra
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
tudsz magadról fürdőruhás képet küldeni vagy ruhásat ? privibe is jó ha neked úgy jobb
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tovább hisztizel a súlyod miatt megun, és kidob. Inkább menj vele szépen strandra, és érezd jól magad. Akkor minden rendben lesz.
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb,ha nem agyalsz ezen többet és elmész vele strandolni,csak úgy simán.
2012. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

menj!!!!!!!mi miatt aggódsz?hogy nem fogsz tetszenineki? mert ha ez igy lenne, biztos nem járnátok

...o most úgy irigyellek, nekem semmi gond nincs a testsúlyommal, de már nem vagyunk együtt barátommal:( pedig úgy szeretem volna nyáron strandra menni vele...

2012. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csak attól félek h nem fogok neki tetszeni..:S
2012. jún. 26. 23:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos vagy. Ha koplalással fogytál, akkor valószínűleg egy gramm zsír se ment le rólad, csak víz és az izmaid, szóval nem lettél vékonyabb, csak könnyebb. Továbbá egy hónapon belül visszaszeded az összes leadott kilót, csak ezúttal már zsír formájában, egyenesen a pocidra. Tök formátlan leszel. Nemhogy elfogadnád magad úgy, ahogyan vagy és picit ennél csak kevesebbet, mint szoktál, illetve tornáznál, hogy formásabb, feszesebb legyél.
2012. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Már tetszel neki, ne görcsölj ezen. Az viszont kiábrándító, mikor az ember barátnője ezen görcsöl. Komolyan, az ŐRÜLETBE LEHET VELE KERGETNI BÁRMELYIK PASIT.


Értelmetlen, felesleges, idegesítő hiszti.


Hagyd abba, és hidd el, a barátodnak úgy tetszel, ahogy vagy.


Ha nem vagy megelégedve a súlyoddal, akkor egyél kevesebbet, és mozogj többet, csak attól lesz jobb alakod. A koplalás nem segít, igaza volt valamelyik korábbi hozzászólónak. De miközben fogyózol is nyugodtan menj a pasiddal. Tetszel neki, és kész. Viszont ha egész nyáron nem mentek ki a strandra, mert a súlyoddal foglalatoskodsz, akkor biztosan megorrol rád.


Légy észnél, és hagyd abba a butaságot.

2012. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Irány a strand!!! :) nyugi már, tetszeni fogsz neki! Akkor azt képzeld el, hogy nekem a combom és a csípőmnél is csíkok vannak, mert túl gyorsan nőttem és szétrepedt a bőröm :( annyira nem feltünő, de most hogy szép barna vagyok, mégjobban látszik. Nah puff, persze én is aggódtam,hogy úristen így kinek fogok kelleni, de a párom ennek ellenére is szeret és a csíkokat is :)


21/l

2012. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő,nekem is vannak csíkjaim!:S:) de most, h tudom h neked is vannak ilyen problémáid és mégis elmertél menni,kicsi bátorságot adott!:) köszönöm!:)
2012. jún. 26. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!