Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Merjek strandra menni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek strandra menni vele, vagy mégse? Segítség!

Figyelt kérdés
szóval, a barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretjük egymást,csak van egy kis gondom. kicsit ducinak tartom magam,de most fogytam 7 kilót úgy, h nem ettem napokig. a barátom mindig belémakarta tömni a kaját és mielőtt lefogytam volna,akkor is azt mondta felesleges fogynom,mert nemvagyok túlsúlyos. jól esik h így gondolja,de magamnak mégsem tetszem.és valamelyik nap mondta h menjünk strandra.de nem merek bikinibe lenni előtte. nagyon görcsös vagyok?! ő ezek szerint elfogad olyannak,amilyen vagyok? segíítséég!

2012. jún. 26. 23:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen, hát a csíkokkal már nincs mit tenni :( el kell fogadni , hogy ez van. Baromi sok embernek vannak ilyen gondjai ám, de hát valakinek ilyen a bőre, valakinek rugalmas és sose lesz csíkja, még terhesség után sem. Amúgy nem érdemes ilyeneken parázni, tudom könnyű mondani, de tényleg így van. Az a fiú téged teljes mértékben elfogad olyannak, amilyen vagy :) és tökéletes nő/férni nincs, mindenkinek van valami apró kis szépséghibája.

Jó szórakozást nektek! ;)


21/l /utolsó voltam/

2012. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem menj nyugodtan! tényleg ne parázz emiatt! :)


5. te akkor gyere énvelem strandra. ha az kell h vki megfürdessen kicsit a medencében :D amúgy sajnálom.

2012. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak úgy tetszel ahogy vagy, akkor nincs miért aggódnod!
2012. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már!Tegnap láttam egy tényleg nagy fenekű nőt,volt narancsbőr meg minden,kint az utcán a házuk előtt,egy falatnyi kis gatyában fél feneke kint volt és esküszöm jól állt neki!

Go to the beach son!

2012. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"szóval, a barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretjük egymást"


na ennél tovább nem is olvastam!xD

2012. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj :D Ha nem tetszenél neki, nem lenne veled :) Én is elég szégyenlős vagyok.. nem vagyok túlsúlyos, de én nem látom az alakom jónak.. barátomnak viszont bejön, és rájöttem hogy kár ezen parázni :)

Ja és igen, ha fogyni akarsz, ne koplalj, hanem sportolj valamit :) ( + esetleg dobd a nagyon cukros/zsíros ételeket/italokat)

2012. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
sok eszed van ha úgy fogyózol, hogy nem eszel. amúgy meg ha a párodat nem édekli téged se érdekeljen.
2012. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még nem dugtatok? Akkor lehet, hogy felfordul majd tőled a gyomra. xD
2012. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 csajszimajszi válasza:
0%
ha ducivagy ne:D
2012. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!