Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a csaj?

Figyelt kérdés

kb 1 hónapja bejelölt facebookon, szóval személyesen nem ismer. Írogatott párszor, én visszaírtam, viszont sokszor elég későn írtam, ő meg írogatja, hogy miért nem írok.

Aztán legutóbb megint így volt, kb 2hete írtam neki azóta nem írtam az üzijére, erre írja hogy szólíthat-e XY-nak, meg h jó vágású pasi vagy.


Most nem értem ezt mire írta, nem is látott még élőben. Üldözési mániás vagyok, ha azt mondom, hogy valamelyik ellenségem csinálja ezt? Nekem nagyon fura h egy csaj ilyeneket ír egy idegennek, ismerőse sem sok van, meg eleve 23 éves, szóval 2 évvel idősebb tőlem...


Egyébként amúgy sem kezdenék ki vele, mert nincs most semmi kedvem egy csajhoz sem. Ezt a nyarat a pihenésnek akarom szentelni, szóval amúgy sem férne bele. Meg mondom olyan kamuszagú ez a csaj, nem értem mit akar...



2012. júl. 2. 04:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

az egyik válaszolónak:


Nem vagyok meleg, csak épp most vagyok túl egy szerelmi csalódáson, és úgy érzem most egyáltalán nincs kedvem egy csajhoz sem. Lehet h te minden szembejövő lyukat be szeretnél tömni, de én nem.

Más részt meg nekem nagyon büdös hogy így neten ilyeneket ír egy vadidegen csaj egy 2 évvel fiatalabb fiúnak.

2012. júl. 3. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!