Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem féltek attól, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy egyedül maradtok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rettegek attól, hogy egyedül maradok és sosem találok egy normális lányt. Folyamatosan csak kudarcok értek, vagy olyanba zúgtam bele aki nagy ívben le se sajnált vagy olyanokba akik foglaltak voltak, volt olyan abnormális személyiségű csaj is akivel nem tudtam kijönni és már az elején annyi lett a dolog. Most már kétségbeestem, komolyan 23 évesen más már 5-6 éves kapcsolatokban van, nekem meg pár hónaposokon kívül vagy éppen kudarcokon kívül nem sok semmi jutott. Fosok ..


Egy srác.



2012. júl. 26. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem :) meg ha egyedül is maradok akkor is mi van? Nem egy nőtől függ az ember élete. Természetesen nagyon jó lenne, de tudom h ha rágörcsölnék annál rosszabb lenne.
2012. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mmint egy nő lenne jó.
2012. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lesz nőm, a 80-as draenei female paladinom akkor is itt lesz velem :)
2012. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem :) ha rágörcsölsz az árt a kisugárzásodnak is, emiatt nem érdi meg aggódni.
2012. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én meg nemhogy egyedül maradnék, még csak komoly kapcsolatom sem volt soha. Felszínes kis kalandokba pedig nem megyek bele. Ha pedig szerelmes voltam, az meg mindig viszonozatlan maradt. 21L


Esetleg gondolkodj el, mi az amiatt mindig tönkrementek a dolgok és vond le a konzekvenciák.

2012. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kockaságok, meg hülyeségek nem érdekelnek. Igen nem kéne görcsölni, de jó hogy idegesít sztem..
2012. júl. 26. 18:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Konvenció: ne zúgj bele olyan csajba aki nem független, és ne zúgj bele olyan csajba aki nem lehet a "tied" .. csak ezt nem lehet irányítani :)))
2012. júl. 26. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Na igen, én is egész életemben olyanba zúgtam bele, aki le sem tojt. Volt egy-két tök normálsi srác, aki nálam próbálkozott, de ha egyszer nem vagyok szerelmes, akkor nem fog működni. Gyűlölöm :(
2012. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a bajom, ha 1-2 randi után nem mozdul meg valami, vagy éppen a másik fél részéről, csak kínlódás vagyis én szenvedek .. én is utálom..
2012. júl. 26. 18:18
 10/13 anonim válasza:

ez szimpla pszichológia! :D nem tanultam, sőt!

de én úgy látom a dolgot, hogy te a tökéleset kerested eddig. lehet, hogy most kinevetsz, de én soha nem is tudtam ránézni olyanra, aki kapcsolatban van, és "nem lehet az enyém".


egyébként ismerem ezt a szitut :) a párom 23 lesz, én vagyok a leghosszabb kapcsolata, pedig még csak 7 hónapja (!!!) vagyunk együtt.

ugyanolyan volt kb mint te :D

én kezdeményeztem. meg akartam ismerni...

és nagyon szeretjük egymást, hamarosan össze is költözünk stb.


a lényeg: add önmagad, mert csak így ismerheted meg életed párját! nem kell görcsösen kapkodni a "szerelem-érzet" után.

úgyis tudni fogod, ki mellett lesz érdemes kikötni.


csak pozitívan!


19L voltam :)

2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!