Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem féltek attól, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy egyedül maradtok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rettegek attól, hogy egyedül maradok és sosem találok egy normális lányt. Folyamatosan csak kudarcok értek, vagy olyanba zúgtam bele aki nagy ívben le se sajnált vagy olyanokba akik foglaltak voltak, volt olyan abnormális személyiségű csaj is akivel nem tudtam kijönni és már az elején annyi lett a dolog. Most már kétségbeestem, komolyan 23 évesen más már 5-6 éves kapcsolatokban van, nekem meg pár hónaposokon kívül vagy éppen kudarcokon kívül nem sok semmi jutott. Fosok ..


Egy srác.



2012. júl. 26. 17:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem :). Én magamat adom, nem játszom meg ki is vagyok hidd el nekem. Hm lehet nekem is egy ilyen kezdeményező lány kéne :P. Na de viccelek. Nem a tökéletest keresem, hanem olyat akinek vannak hibái és aki kölcsönösen vonzódik, és nagyon jól megértjük egymást. Legyen szép nem mondom nem, pl lehet disznóság de én nem tudok ránézni ducibb meg nagyon alacsony csajokra.. Van egy zsánerem azt keresem. Igen nem kéne rá se nézni olyanra, de elsőre nem tudom, hogy foglalt-e vagy sem, és ha sokszor találkozunk, munka vagy ilyesmi miatt akkor egyszer ha tetszik megmozdulnak a dolgok, és nem lehet kezelni ..
2012. júl. 26. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, szeretek egyedül lenni.
2012. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En se felek az egyedullettol. Inkabb egyedul, mint valaki olyannal akit nem szeretek es aki nem szeret.

28l, 5 ev hazassag utan 3 eve egyedul.

2012. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!