Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos, szep,3 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos, szep,3 gyerekes anyuka is talalhat maganak tarsat, vagy mar nem kell a ferfiaknak, mert gyerekei vannak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan nővel soha nem kezdenék komolyabban, akinek gyereke van, kivéve, ha embertelenül beleszeretek, vagy még akkor tudom elképzelni a dolgot, ha valami régi ismerősöm/exem, ezt a vonalat tényleg érdemes lenne követni. Sajnálom, de ennél önzőbb vagyok.
2012. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ertheto a dolog. Mas gyerekeit nevelgetni nem sok ferfi alma. Viszont egy biztos: kivetel erositi a szabalyt. Tehat meg erdemes keresgelni.
2012. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%

Vállald az elejétől kezdve, hogy van gyereked!

Fiatal (20-as) pasikat nem tudsz befogni ilyen háttérrel, de 30 felett már egészen természetes, hogy a nőnek gyerekei is vannak. Ha jól neveltek a gyerekeid, akkor ez még vonzóbbá is tehet.

2012. aug. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%
ne keseredj el,nem minden ferfi gondolkodik igy,ahogy a valaszadok. En meg szep sem vagyok,megis eletem legnagyobb szerelmet 3 gyerekkel,elvaltan eltem at. Azota mar felesegul is vett es a kozos kislanyunk masfel eves. Szereti a gyerekeket,a gyerekek is ot. Nagyon jo kis csalad vagyunk igy. :) Neki mondjuk sosem volt meg csaladja,de mondjuk egy 40es embernel mar nagy esellyel vannak gyerekek. Igy neked ugyanugy el kell fogadnod az ö pereputtyat,mint ahogy o is elfogadja a tiedet. Ne a fiatal kis pocsok kozott keresgelj. Es hajra! Sikerulni fog! :D
2012. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
95%
Vedd figyelembe, hogy ezen oldalon többnyire tinik vannak vagy 20-on évesek. Természetes, hogy ők nem akarnak még gyereket, hiszen ők is azok még.
2012. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyél elkeseredve, nagyon ritka a normális férfi még gyerek nélkül is:-))). Főleg egy-két tizenévesre ne hallgass, akik itt válaszoltak, és a válaszokból kiderül, hogy azt sem tudják mi az a szex, nemhogy gyerek!!!!

Szóval igenis keress, és meg fogod találni, mint ahogy az előző válaszoló is írta, 3 gyerek mellett találta meg az igazi szerelmet. Én kettő mellett és már van harmadik is. Csodálatos életem van, és csodálatos párom, amit soha nem gondoltam volna, hogy létezik. Persze valószínű 40 feletti pasival fogod megtalálni, ők már kevésbé önzők, és tudják mi az a gyermek. A legjobb dolog a világon, ha jól neveltek,és tanulnak, erre ügyelj! És ha találsz valakit, akkor egy kicsit többet látogassák apukát a gyerekek, hogy lehessetek kettesben is. Ha jó a kapcsolat a volt pároddal ez nem lesz gond. Sok szerencsét!

2012. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
ez azért nagyban függ attól is, hogy te mennyi idős vagy és a gyerekek mennyi idősek. Több esélyed van, ha már nagyobbak a gyerekek.
2012. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Golan Trevize ***** válasza:
63%
Soha a büdös életbe nem kezdenék olyan nővel, aki képes azt leírni, hogy "vok", ráadásul egymás után többször is!
2012. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Golan!

Pedig a "vok" egy gyakori szleng, főleg e-mailekben és chat-en használatos kifejezés, mint a "thx, re, pill". Ha ezeket nem ismered, akkor nem követed nyelvünk fejlődését. Mert bizony az ilyen irányú fejlődést is tudomásul kell vennünk, melyet a mai tizenévesek fejlesztgetnek, formálnak. Ráadásul ezek a szavak annyira terjedtek, hogy munkahelyi levelezésekben is előfordulnak, és ha ilyet kapok, csak annyit állapítok meg, hogy a kollega vagy fiatal, vagy tinédzser gyermeke van, és tanul tőle. Szóval hidd el a válaszolóval nincs semmi baj, neked kell fejlődni...mert a válaszodból elég maradinak tűnsz, és így valószínű, hogy a "vok" szót használó hölgynek eleve nem jönnél be, akár milyen szép, csinos és kedves:-)....

2012. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Golan Trevize ***** válasza:
71%

A "vok" nem szleng, hanem igénytelenség.

Nézz utána "szleng" szó jelentésének.


Aki ilyet leír cseten kívül, ne adj' isten, még ki is mondja élőszóban, attól a gyámhivatalnak kéne elvenni a gyermekeit.


És ez nem nyelvi fejlődés, hanem nyelvi degeneráció.

2012. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!