Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos, szep,3 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos, szep,3 gyerekes anyuka is talalhat maganak tarsat, vagy mar nem kell a ferfiaknak, mert gyerekei vannak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
89%
Akkor bizony a mai fiatalok 14-30-ig, 90%-ban igénytelenek.... Ez is egy vélemény, tiszteletben tartom...
2012. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 Golan Trevize ***** válasza:
8%
Sajnos valóban igaz az arány, amit írtál...
2012. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Eloszor is,szeretnem megkoszonni nehany valaszadonak,h.biztatnak:)Nagyon aranyosak vagytok)Egyebkent 29 eves,tehat fiatal no vok.,2gyonyoru lanyom van,az egyik 9eves,a masik 6eves,a harmadik harmadik a vagany kisfiam pedig 8eves.Csak azert irtam le,h.tudjatok:)Ja,es Golan:A te kommenteidre inkabb nem reagalnek,pedig sajnalatos h.ilyen velemennyel vagy szamodra ismeretlen emberekrol.Nekem ugytunik,h.egy konzervativ megkeseredett ember vagy:(Nagyon sajnalom.A tobbieknek puszi:)
2012. aug. 2. 09:12
 24/53 Golan Trevize ***** válasza:
37%

Konzervatív vagyok, de nem megkeseredett, sőt. Ha már látatlanban mások vélaményezéséről van szó.


Amúgy a vok egy főzőedény.


A "harmadik harmadik" gyereked meg igazából a második gyereked, de mindegy.

2012. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,szerintem sulyos onertekelesi problemaid lehetnek,ha masok hibait lesve ulsz a gep elott....ezzel semmi baj,jol lehet kezelni,csak ha megoregszel,vigyazz,nehogy otthonba vegezd,ugyanis az ilyen tipusu embereket nehezen viselik el...ugyhogy probald az emberek kellemes belso tulajdonsagaira hangolodni,vagy inkabb kerj segitseget,ha nem megy:(Nagyon sajnalom h.felszines ember vagy...de hat vannak ilyenek.
2012. aug. 2. 11:19
 26/53 Golan Trevize ***** válasza:
42%

Mondom, hogy nincs semmi bajom magammal.


És nem is lesem mások hibáit. De a tied annyira ordít, hogy nem lehet nem észrevenni...

2012. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
49%
A wok a főzőedény te szerencsétlen. Magadban is találd meg a hibát, ne csak másokban....
2012. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
29%

OFF

Szerintem is igénytelen a vok. Chat közben más, mert ott ismerősök írják és nem ez alapján minősítem őket. Vagy mikor direkt műtrendi stílusban ír a barátnőm... vagy munka közben csak 2 percig van a gép előtt. De pl. társkeresőn kerültem az olyanokat, akik nem tudnak leírni 4-5 sor komolyabb hiba vagy hülye trendiség nélkül.

Amúgy meg kb. 0,1 s különbség van a vok és s vagyok között.

2012. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
61%

Tudjátok mi a vicc?

1. A kérdésnek a "vok"-hoz semmi köze..

2. Azt sem tudom ki írta a válaszában, mert nem vagyok hajladó végigbogarászni, mert ez annyira gáz, hogy valaki ilyenbe köt bele, ahelyett hogy a témáról írna....ha ahhoz egyáltalán hozzá tud szólni...

2012. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Elozo:)Tudod ez csak azert lehetseges,mert sok kezelesre szorulo ember ul a gep elott:(Ahelyett h.az orvosnal varnanak a sorukra,inkabb ott ulnek a pep elott,es a sajat onutalatukat probaljak masra vetiteni....de mondtam ezzel semmi baj...az ilyen embereket jo messzire el kell kerulni,mert lehuzoerok:(Az ember mindig megvalogatja kivel all szoba,legalabbis en megvalogatom.....koszonom a valaszod:)Udv
2012. aug. 3. 08:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!