Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos, szep,3 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos, szep,3 gyerekes anyuka is talalhat maganak tarsat, vagy mar nem kell a ferfiaknak, mert gyerekei vannak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
bocsanat akartam mondani,gep elott....
2012. aug. 3. 08:31
 32/53 anonim ***** válasza:

OFF

Szerintem meg annak van szüksége szakember segítségére, aki nem képes kezelni a kritikát. Sosem tudtam komolyan venni azokat, akik az igényesség miatt cikiznek másokat.

2012. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kiirtam egy kerdest,amire egyszeruen valaszolni kene,es kesz:)))))))
2012. aug. 3. 17:48
 34/53 anonim ***** válasza:
Kaptál már tőlem választ a kérdésre. :-)
2012. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
mikor valaszoltal a kerdesemre?:)
2012. aug. 3. 20:18
 36/53 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet esélyed egy rendes barátra.

Példaként hagy említsem meg anyámat aki egy gyerekkel ,de megtalálta élete párját majd lett melette 2 közös gyereke én és hugom. A 3. gyereket mindig is testvérként szerettük.


Az elején voltak gondok ahogy mesélték ,de ezt a 2 FELNŐTT közötti szeretet kiküszöbölte. Anyám máshogy nevelte a lányát majd apám keményebben fogta ebből volt hiszti. El kell fogadni a felnőttek megbeszélik.


Ne keseredj el a sok tahó válaszán mert kb 14-20 éves tinik 1-2 kivétellel. Legyél mindig csinos ,ha tudsz és vidám. Az látszani fog rajtad. Akár próbálkozhatsz internetes társkeresőn ,de vigyázz mert sokan át akarnak majd verni ,ha tényleg csinos vagy.


Amúgy ,ha szabad ilyet javasolni a "vok" szót írásban tényleg hanyagold ,ha neked nem jelent nehézséget.

/f

2012. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 omba ***** válasza:

Én semmi akadályát nem látom a dolognak, sokféle dologtól függ minden.

A gyerekeknek van apjuk, ők biztosan nem keresnek pótapukát, szóval ez a fele le is zárható.

Ha az anyuka nem egy megkeseredett, frusztrált nő....

2012. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom az oszinte valaszadast:))
2012. aug. 4. 21:09
 39/53 anonim válasza:
0%
En azt nem ertem , hogy miert kellene nekunk is atvenni a hulye gyerekek stilusat es elosszor elvesziteni a szep magyar nyelvet majd kesobb az orszagot .
2012. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
52%

miért ne kellenél ?


29 éves fiatal Nő vagy. Azt nem tudom ,hogy csak

szextárs kell akivel csinálhatod, vagy olyan akivel

együtt élsz.

Az viszont tényleg gond lehet, hogy 3 gyereked van.

Mert a férfiak többsége nem nagyon akar hosszútávú kapcsolatot olyannal akinek már gyereke van.

Szexbe belemennek, de többe nem hiszem. Persze vannak kivételek, de nagyon ritka. Mondjuk a férfi kora is számít. Ha mondjuk 40-50 -es akkor nagyobb esélyed van szerintem nem csak szextársat találni. Remélem, hamar megtalálod a megfelelő társat. Minden Jót.


25 / F

2012. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!