Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csinos, szep,3 gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos, szep,3 gyerekes anyuka is talalhat maganak tarsat, vagy mar nem kell a ferfiaknak, mert gyerekei vannak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 23:31
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
0%

6-sal értek egyet, az ilyen nőknek kell egy barom, aki hazaadja a plusz pénzt meg el van a kölykökkel míg én kefélem az anyjuk.

Legalábbis az én meglátásom pár anyuka után ez, plusz nem egy próbálta már idősebb ismerőseimet behálózni és akár milyen hihetetlen, de általában sikerrel.

2012. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukám talált magának párt, mellettünk. Én azt hiszem 11-12 éves voltam, öcsém meg 10, mikor összejött a barátjával, és azóta is együtt vannak.

Bár az én apám igen régóta tosz ránk magasról, egyáltalán nem akartam "pótapát" csinálni anya barátjából, sem öcsém, sem anya, pedig ő még szívesen is vállalta volna a szerepet.

Mi szeretjük egymást, jól kijövünk, és nekünk a kamaszkor "királysága" volt, hogy anya összejött egy pasival, akihez többször átment hétvégente, mikor mi elég idősek voltunk ahhoz, hogy egyedül maradhassunk 1-2 napra...

Anya nem kért tőle soha pénzt, mi sem kértünk tőle soha pénzt (de mikor jobban keresett, akkor ő ajánlotta fel teljesen magától, hogy ad zsebpénzt), nem kellett a nevelésünkkel foglalkoznia, mert anya 100%-ban helytállt, és nem is akarta volna, hogy beleszóljon bárki is. Bár elég szigorúan fogott, szóval amúgy sem kellett volna.

Nem kell azért ezt ilyen drámásan felfogni, persze van, aki nem akar olyan nőt, akinek gyerekei vannak, de azért nem mindenki ilyen.

Nekem több osztálytársam volt, akinek "nevelőapja" volt.


21L

2012. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
minden elvált gyermekes anyuka ismerősöm talált párt magának, még az én édesanyám is...
2012. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
74%

Van ismerősöm aki bevállalta a 2 gyereket és szereti is őket, de hatalmas a handicapped bármilyen jól is nézel ki.

Egyszer felnőnek a gyerekek, akkor tuti, hogy több esélyed lesz.

Ha megteheted kicsit még szórakozz ha anyagi okokból is szükséged van egy társra akkor már gázosabb a helyzeted...

Azért sok sikert!

2012. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

OFF

Nem sok válaszoló van ebben a topikban rajtam kívül pont' 80%-kal. :-)

2012. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Az anyukától függ elsősorban. Ha normális, kedves nő, és megkedvelem, és akiről tudom, hogy ÉN kellek neki, mert ő is kedvel, és nem a gyerekeinek akar pótapát, vagy eltartót, akkor igen.


Viszont a gyerekek tényleg megnehezíthetik az ilyen kapcsolatokat, mert ha pl. nem szimpi nekik az új "apuka", akkor csak balhé lesz állandóan.


30/F

2012. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Szerintem olyanoknál lehet esélyed akik szintén már elváltak, van gyerekük. Ilyet férfiak közül inkább idősebb korosztályban találsz valószínűleg. Viszont akkor azt is számításba kell venni hogy az új "családhoz" hozzáadódnak az ő gyerekei is, de ez így fair, agglegények nem hiszem hogy 3 gyerekes anyukákra fognak hajtani.

Egyébként az én anyukám is talált társat egy 2 gyerekes, özvegy ember személyében, akivel gyerekkori ismerősök voltak. együtt neveltek fel hármunkat, már 18 éve együtt vannak.

2012. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Miert ne kellene???attol meg no sot dicseretre melto no.Varj csak turelmesen egyszer mindenkinek eljon az igazi elobb utobb es tudni fogod ki az..Ne te fuss utana mert lehet egy rossz valasztas tonkreteszi a gyerekeid eletet. Varj es elobb utobb eljon. Rengeteg ferfi van akinek biztosan kellesz.
2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Nos én amondó vagyok, hogy minden csak azon múlik hogy a megfelelő helyen keresed e. Igen én is úgy látom, hogy legvalószínűbb, hogy számodra egy kicsit idősebb érettebb korosztály lenne az ideálisabb 30 fölött. Például egy szintén elvált férfi előző családdal. Rengeteg ilyen ember van, új életet szeretne kezdeni, mivel vannak gyermekei nem is biztos hogy szeretne már több saját gyereket, mint ahogy feltételezem te sem biztos hogy 3 gyerek után még szülni szeretnél, bár ki tudja. Kölcsönösen elfogadnátok a másik eddigi családját, mindketten szerető társat akartok új családot, ahova mivel te vagy az anyuka jönne a három meglévő gyereked, de egy ilyen érett férfit nem hiszem hogy zavarna.


Ezt látom a legesélyesebbnek, a legideálisabbnak számodra. 20 köröli fiatalokkal felesleges foglalkozni, szerintem benned sem merült fel, 25-30 közötti férfiakkal meg az az alapvető gond, hogy vagy nem akarnak még megállapodni vagy minden bizonnyal szeretnének saját gyereket. 10/9 Igaz nem írtad szülnél e még, de úgy érzem nagy az esélye hogy már inkább nem. A másik 3 gyereket sem könnyű nevelni a mai világban nemhogy ennél többet. Ahhoz azért tényleg kell egy nagyon masszív rendezett háttér. Ezért mondtam hogy a 30 feletti elvált férfi tűnik a legideálisabbnak számodra. Én pl 26 éves vagyok, imádom a gyerekeket, tényleg megveszek értük, de szeretnék mindenképp sajátot. De több év még mire odajutok hogy készen álljak erre, nem érzelmi vagy lelki megközelítésben, hanem anyagi világi. Sok szerencsét! :)

2012. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 VVMMvvmm ***** válasza:
Miért ne találhatna társat? Csak járjon nyitott szemmel!
2012. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!