Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? SOS

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom 3 éve,mellette szeretőm több,mint fél éve..A szeretőm iránt mély érzéseket táplálok..imádok vele lenni,vele szeretkezni!Talán jobban,mint a párommal!Állandóan hív,hogy szervezzünk közös programokat hétvégére,de mindig van kifogásom..mert a páromnak nem tudnék mit mondani..:(( A párom iránt már inkább szeretetet érzek és megszokást..de még nem döntöttem el kit válasszak..Most hétvégén is hívott strandra stb..mit tegyek?Hogy hozzam ki ebből a helyzetből a legjobbat úgy,hogy ne bántsam meg a párom..és a szeretőmmel tudjak lenni most 7végén??Mivel még nem jutottam dűlőre,így ésszerű,hogy még a párom is szeretem:SS Mit Tegyek?

2012. aug. 2. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Gerinctelen ribanc vagy te is. Fél évig csalod a "párod" és el vagy bizonytalanodva, hogy mit csinálj? Hát van neked eszed, ember? Fél éve csalod, b@szd szájba!!!

Rég ott kellett volna hagynod. Istenem, miért van ennyi h*lye p*csa a világon?

2012. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez oda és vissza igaz.Nem csak a nők csinálják,hanem a pasik is és ez mindkettőnél elég rossz.Nem értem fél évig h nem bírtad eldönteni h kivel legyél.Ha ez kiderül,akkor állatira összefogod törni a barátod.
2012. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted a párod, nem csaltad volna meg egyszer sem.. nemhogy fél évig. Én azt csinálnám a helyedben, hogy megmondanám neki, hogy neked nem működik a dolog vele és azt is elmondanám, hogy megcsaltam őt... te is egy szégyenfoltja vagy a női nemnek. Csak gratulálni tudok!
2012. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 wewe válasza:
szerintem ne a szeretodet válaszd,mert az csak olyan kaland.látni,hogy a másik kapcsolatod nem csak arról szól,és hogy kitart melletted,szerintem ovele tovább tartana a kapcsolatotok. de ez csak az én véleményem.
2012. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha a párja normális csávó szakít vele amint megtudja a nagy hírt, én az ilyet páros lábbal rúgnám ki
2012. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a cipőbe jártam. 3év, szerető stb. én a barátom mellett döntöttem de nagyon megbántam. nem véletlen szerettem bele a másikba, mert a barátom már nem szeretem és mégis mellette dönöttem, szerintem a 3év ragaszkodás miatt
2012. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
utolsó te egy szemétláda vagy
2012. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen.Sajnos a ragaszkodás nagyon erős tud lenni!!!A tapasztalatadat megosztanád?Utolsó:nem,nem nevezheted így,ameddig nem jártál ilyen cipőben!
2012. aug. 20. 20:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem, mert jártam már ilyen cipőben. Nem vagytok képesek hűségesek lenni az állítólagos szerelmetekhez. Kérdező, te is olyan vagy mint ő és még sok más nőtársaitok. A gyomrom fordul fel.
2012. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia,én lány vagyok,és én is jártam hasonló helyzetben,csak éppen fordítva,ugyanis az,akit a legjobban szerettem,megcsalt egyszerre három lánnyal.Teljesen összetörtem.Nagyon fájt..Próbálok segíteni,de nagyon utolsó dolog amit teszel! Miért nem mondod meg simán a párodnak ,hogy megcsaltad?! Tudod te milyen érzés hazugságban élni?

És a kérdés ,mi szerint "kit válasszak"....Ez annyira...visszataszító,hogy egy nő ilyen aljas,már megbocsás.Én tudom milyen érzés ,mikor összetörik a szíved,és a párod ezt nem érdemli meg!

Aztán meg ez a megfogalmazás,nagyon kiábrándító...Fél éve csalod?! És még nem égett le a pofádról a bőr?..

Szegény pasi,jól melléfogott a párválasztásban..

Erre nincs tanács,ha a szeretőd választod,akkor lehet,hogy őt is megcsalod..Ha a párod,...na...ezt hagyuk.

Van egy olyan mondás,hogy nem szerettél volna bele a másik személybe,ha az elsőt igazán szeretted volna.De miről beszélünk ha te csak d.ugni vagy vele?..

Erről neked kell döntened...

2012. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!