Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlreagálom a dolgokat vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat vagy, igazam van?

Figyelt kérdés
egy sráccal ugy beszéltük meg hogy ismerkedünk és utána járunk,de én már most is féltékeny vagyok mert ő más lányokkal csókolozik vagyis monta hogy a csay lekapta és ő mondta hogy ezt nem kéne.és mondja hogy szeret és érzem is.
2009. ápr. 9. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha más csajokkal csókolózik...Szerintem ha veled jár nem csinál ilyet.Úgyhogy szerintem jogosan vagy féltékeny.
2009. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de még csak ismerkedünk nem járunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 9. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeret és érzed???Miközben ismerkedtek???Nincs itt elllentmondás??Vagy ennyire naív vagy??

Én is szeretlek.És érzem,hogy Te is.:-)))

2009. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a 2. helyettem írt :) (csókolj meg) :D
2009. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat halott!!el se kezd ha már most másokkal csókolozik mit fog csibálni ha már biztos leszel neki?bukta hagyd a ...ba
2009. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!