Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves srác vagyok és pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moovies kérdése:

23 éves srác vagyok és pár hónapja összejöttem egy 35 éves nővel. Titkoljuk a kapcsolatunkat, de a nagy kor különbség miatt nehezen vállaljuk fel. Szeretjük egymást. Mit tegyek? Szerintetek is túl idős hozzám?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Idős szerintem. De a te életed, éld úgy ahogy jól esik. :)
2012. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hajrá mázlista :-p
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
79%
és akkor mi van ?:D ha már elmúltál 14 akkor megteheted :D:D
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
miért lenne mázlista? szerintem tök gáz.
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Keres egy fiatalabb nőt...
2012. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Idős hát! De ez téged egy cseppet se zavarjon, mert férfinél, meg ilyen idős korban, ez inkább dicsőség, mint szégyen, úgyhogy le ne rúgd magadról, mert kitagadlak! :-)
2012. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%

Szerintem nem a korkülönbség számít manapság,ebben a felgyorsult világban,hanem a megértés!

A menyasszonyom nálam 8(nyolc) évvel idősebb!!!

Amennyiben a dolog működik függőlegesen,és vízszintesen is,akkor nincs ok aggodalomra!!!Mi ebben a hónapban leszünk együtt két éve!!!

Ezen gondolkozz el,mielött döntesz!

2012. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a férjem (akkor még nem volt az) ő 19 volt és én meg 31. Nyolc éve vagyunk együtt, négy éve házasodtunk. Nem mondom, hogy minden tökéletes, de hol az? Bár biztos van, ahol igen, de az azért elég ritka :)Amúgy összeségében jól megvagyunk!
2012. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretitek egymást,akkor nyugodtan vállaljátok fel. A mai modern világban ez egyáltalán nem egyedi eset.

Egyébként én is eltudnék viselni egy fiatal srácot magam mellett.

2012. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9 év van köztünk a párommal(ő a fiatalabb).3 éve vagyunk együtt,és 8 hónapos terhes vagyok.Ő agyilag érettebb,én meg lazább vagyok a koromnál.Nem érezzük a korkülönbséget.Minden rajtatok áll!
2012. szept. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!