Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom neha idegbeteg, hogyan kezelnetek a hulyeseget?

Figyelt kérdés

Sokat jatszik szamitogepes jatekokkal es ilyenkor egy rossz szo hallatan idegbeteg lesz. Ma pl. Nem volt hang valami hulye jatekan eas mondtam. Neki,hogy jatszon akkor hang nelkul, erre leorditott,hogy. Ilyenkor kussoljak a problemat meg kell oldanii es ne ugassak bele blabla.

Meg vannak ilyen dolgai,ha jatszik es elakarok menni valahova akkor nem mert o most jatszik es hagyjam beken.

Pl.. Ma is mennenk el,de mig nincs kesz a karaktere addig nem jon..


2012. ápr. 29. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ilyen pasi kell akkor maradj is vele.. megérdemlitek egymást! :)
2012. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én frászt kapok azoktól akik bele vannak egész nap a játékba b.zulva. Áhh én nem bírnám. Párom is játszik néha max 1-2 órát 3 naponta, de ha olyan a helyzet akkor megnyomja a pause gombot és majd folytatja.
2012. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pakold össze a cuccaidat. Ha akkor is játszik, akkor költözz. Vagy kezelted a szenvedélybetegségét.
2012. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na most nekem esett,hogy osszegubancoltam a zsinorjait es,hogy elege. Van...meg a kutyakat is kizavarta a szobabol.

kezd az agyamra menni. Egyebkent a pause gombot sem ismeri.

2012. ápr. 29. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti wowozik:D Sajnos ott tényleg nincs PAUSE gomb.
2012. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már rég otthagytam volna. Ha szó nélkül tűröd, hogy úgy beszéljen veled, ahogy én a kutyáimmal sem beszélnék, akkor valóban megérdemlitek egymást. Adj neki szépen ultimátumot, hogy vagy te leszel az első az életében és nem a játék, vagy vége a kapcsolatotoknak, ennyi.

Ha elkezd teperni, akkor van esélye még a dolgoknak, ha nem, akkor meg úgysem lennél mellette soha boldog, mert elvagy nyomva a játék mellett.


Nem mellesleg az én párom is játszik néha, de sosem volt fontosabb neki a játék mint én. Volt hogy nem bírtam aludni tőle úgy ütötte a billentyűket, bocsánatot kért és síri csöndben folytatta. Ha megkérem, akkor abbahagyja.

2012. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

most elvettem tőle a gépet és kiparancsoltam a szabadba.

remélem,hogy menni fog:D

2012. ápr. 29. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy ehhez a függőségéhez még az idők folyamán továbbiak is jöhetnek.

Fű, alkohol, szerencsejáték stb.

Ilyen emberrel nem lehet és nem is érdemes együtt lenni.

Aki meg vele marad, az ne panaszkodjon.

El kell hagyni a pic5ába!

2012. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az ilyeneket jó magasról le kell sz*rni, mert ők is lesz*rják a világot! és hagyd ott minél hamarabb, mert ez csak rosszabb lesz..
2012. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a barátod igazán szeret téged?


Az én barátom hasonlóan nagy játékfüggő volt sajnos, de miután megismert és összejöttünk teljesen megváltozott, azóta nem játszik semmivel. A legtöbb szabadidejét, ha tudja velem tölti. Amikor a játékfüggőségéről beszéltünk, azt mondta a kiváltó oka az volt, hogy egyedül érezte magát és így kötötte le az idejét, nem járt sehova sem, így a barátai is gyorsan elszegültek mellőle, ami nem is csoda. Magától soha az életben nem hagyta volna ott a játékot, kellett neki 1 kis segítség. Sajnos kevesen ismerik fel a helyzetüket - tisztelet a kivételnek. :)


Szerintem ez a pasi nem érdemel meg téged. DE, ha valóban szereted és nem tudod otthagyni, csináld meg a kedvenc kajáját aztán kérdd meg 1 nyugis délután vagy akár este, hogy beszéljetek kicsit erről. Neki vannak barátai? Mi az oka, hogy ennyit játszik? Ha hasonló cipőben jár mint ahogy a barátom anno, akkor vidd olyan helyekre ahol bulizhat, jól érezheti magát.


Még mindig kitartok amellett, hogy olyan barátot érdemelsz aki figyel rád, de sok sikert!

2012. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!