Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és 9 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal. Anyukám nem engedi, hogy egymásnál aludjunk, pedig már többször is kértem. (persze hétvégére gondoltam) Mit mondjak neki, hogyan kérjem meg, hogy egymásnál aludhassunk?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, még túl fiatal vagyok hozzá. (Barátom 16 éves)

2012. szept. 16. 20:18
1 2
 11/13 lala98 ***** válasza:
Szerintem ülj le a szüleiddel komolyan és határozottan mondd el nekik,hogy ha szeretnéd így is úgy is megtennétek,és csak szeretnéd ha azzal aludhatnál,akit szeretsz! Ha nem jön be,akkor hazudd azt,hogy épp megjött. :'D xd
2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen komoly felnőtt ember vagyok és védekezünk szal nemhiszem , hogy lesz gyerekünk :)(csak majd ha mi szeretnénk normális saját anyagi háttérrel ) ha tiltják is megoldják , hogy 1 ütt aludjanak ilyen 1 szerű az egész csak sok okos felnőtt ember azt hiszi jól neveli a gyerekét ha tiltja főlleg ilyen dolgokba a gyerekét de azon nem gondolkodik el , hogy ha tiltja akkor hazudni fog a gyerek ha hazudik akkor az nagyobb baj szerintem nincs semmi baj abba , hogy 9 hónapja 1 ütt vannak és eggyütt szeretnének 1 napot aludni pl 1 héten nem ÖSSZEKÖLTÖZNI AKARNAK CSAK 1 NAPOT PL EGYÜTT ALUDNI ....
2012. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jah meg mivel jobb ha elmegy discoba és szét...ratja magát? meg szétdrogozza az agyát ? vagy szétissza az agyát? legalább otthon vannak és látja a szülő , hogy nem cseszik szét a szervezetüket:)
2012. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!