Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem (leszbi téma. és nem vagyok kíváncsi bunkó válaszokra. Szóval légyszíves csak normálisak, többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány (osztálytársam) kb fél éve hogy bele szerettem.. de van barátja.. néha azt érzem neki se csak egy sima barát vagyok.. ahogy közeledik felém, beszél hozzám, rámnéz.. de néha meg olyanokat csinál annyira elengedi magát meg minden hogy akkor meg teljesen az ellenkezőjét érzem.. nemtudom hova tenni.. hogy most mivan.. mondjuk elég rég óta együtt van a barátjával.. de olyan más velem mint a többiekkel mondjuk lehet azért mert látja hogy én többet érzek iránta?! nemtudom mit csináljak.. annyiszor hülye helyzetbe voltam már előtte.. én tök rendes vagyok vele.. meg előtte alig tudok mit mondani annyira zavarba vagyok inkább csak mosolygok meg nézek rá. aztán mivan ha mégse érzi hogy én érzek iránta valamit és az jön le neki hogy 2szót nem merek szólni meg milyen gázvagyok.. ezt meg nem akarom hogy ezt higyje meg meguntam már hogy "várjak" nagyon szeretem:(( de nem ragadhatok le nála a végtelenségig fölöslegesen, de továbblépni meg nemtudok.. 1 mert nem tetszik senki rajta kívül, 2 akkor tudnék csak továbblépni ha ő mondaná hogy nem érez semmit.. szerintetek mit csináljak? igazából nem is akarnék tovább lépni csak olyan rossz ez az egész.. elmondani nemmerem neki.. 1 mert barátja van 2 nemtudom ő érez-e lányok iránt valamit 3 nem vagyunk olyan jóba csak nem támadom le ilyennel.. szoktunk bezsélni de nem sokat szóval ilyen témával nem nagyon állnék elő neki.. de szerintem sejti.. de engem az érdekelne hogy ő mit érez meg mivan mert lehet fölöslegesen várok meg szenvedek.. nektek volt már ilyen helyzet? mitcsináltatok? légyszi adjatok tanácsokat:(

2012. szept. 18. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
velem is furcsa dolog van, néz 1 csaj a suliba, úgy hogy van pasija, számomra elég feltűnően néz, de ha közel vagyok hozzá, nem figyel rám...
2012. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Leszbikus kiskódex:


1. Nincs olyan, hogy teljesen heteroszexuális nő. (Eddigi tapasztalat, de azért ne rohanj le bárkit!)

2. Minden nő ribanc. Még te is, és én is. (A nők igenis szeretik húzni a másik agyát. Ez így van, ismerd be!)

3. Nem szabad legjobb barátnőbe többet belelátni, mint ami valószínűleg van. (Simiz, ölel, puszil? Úgy néz rád? Ha tetszik neked, mindenképp vonj gyököt abból, amit érzékelsz, és azzal számolj!)

4. Olyan nincs, hogy nem tudsz továbblépni, max olyan van, hogy lusta/gyenge vagy kilépni a komfortzónádból! (Két kezem is kevés, hogy megszámoljam, hány nőbe akartam már belepusztulni, és lám, élek. Ja, igen, és imádom a barátnőm, akit akkor még nem is ismertem.)

5. Soha ne hagyd el magad! (Már csak azért sem, mert meglátszik, és egy törlőrongy állagú ember a büdös életben nem lesz vonzó senki számára! Légy önmagad, és, ha nem bírod, ott sírj, ahol senki se lát.)


És még sorolhatnám, de sajna el kell indulnom dolgozni. :D A felszólító mód nem a kérdezőnek szólt, hanem annak, aki épp olvassa, és szüksége van rá. A hangnem direkt kemény, a lányok nagyon el tudják hagyni magukat látszólag Himalájányi szerelmi ügyeik miatt, kell hát egy kis Rocky-féle bekeményítés. Nem mindenki mer szembe nézni dolgokkal... legfőképp saját magával, de, aki megteszi, észben tartja a fentieket. Aki pedig nem érti, annak most még nem szól. Majd csak később.


22/L

2012. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!