Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Totál kavar. Fogjuk mi még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál kavar. Fogjuk mi még ezt tisztázni valaha? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, még tavaly kezdôdött. Adott volt a Tamási Áron darab, novemberben kezdtül el játszani. Én ( akkor még 15 évesen ) Ágnest, ô 18 évesen Ákost játszotta, akiknek szerelmi szála végigfut a történeten. Ô közeledett felém, sosem elég egyértelmûen, csak bókolt, érdeklôdött, és folyton kereste a fizikai kapcsolatot. Párszot elhívott beszélgetni, de nem lett belôle semmi, csak egyszer próba után... Ezalatt volt barátnôje, nekem mesélte, milyen rossz a kapcsolatuk. Bele voltam esve, nem is kicsit. Ô is adta alám a lovat, de a barátnôjétôl nem vált meg... Aztán egyre többet vesztünk össze, ô elég sértôdôs fajta, nekem meg 8 hónapnyi csiki-csuki után elegem lett. Szakítottak a csajával, aztán mintha mi sem történt volna, újra írogatni kezdett fészbukon, kérte, hogy találkozzunk. Mondtam, hogy rendben, de aztán sosem mondta, hogy mikor is lenne alkalmas neki... Csak úgy a semmibôl jöttek a 'szép vagy' üzenetek, aminek siekrült bedôlnöm, újra kedves voltam. Végül volt, hogy nem válaszolt az üzenetemre. Egy hónap után pedig megint írt, mintha semmi nem történt volna, akkor rébuszokban elmondta, mit érez, és a szememre hányta, hogy ok nélkül ontom magamból a sérelmeket, miután megkérdezte, hogy 'mit érzek iránta'. 'nem veszem észre, hogy az érmének két oldala van' Megígérte, hogy leírja, mit is akart mondani pontosan, mert fáradt. Kedves volt, és azt mondta, bízik a hajnalban. Ugyanis ez a beszélgetés éjjel kettôig húzódott. De aztán nem írt... Megint megcsillant bennem a remény, írtam neki kedvesen, többször is, de nem reagált, egészen egy hónapig. Ugyanis eljött a szeptember, bámult engem mint kacsa a nokedlit, és csodálkozott, hogy nem mosolyogtam rá mint valami szende tündérke, amikor köszönt nekem... Azóta kerüljük egymást, de én szeretném tisztázni, mi is van/volt a levegôben. Az tudom, hogy baja volt azzal, hogy én 16, ô meg 19 éves jelenleg ( bár szerintem ez nagyon-nagyon béna kifogás ). Azóta összeszedett egy újabb csajt... Ja, és tartozik nekem egy DVD-vel, amit még nyár elején adtam oda.

Hagyjam a fenébe, kerüljük egymás még egy évig, amíg próbákra járunk, vagy hagyjam, hogy ô jöjjön oda? Azt se tudom, hogy érzek-e még iránta valamit... De nem akarom, hogy újra megvakítson. Már látom, mekkora barom voltam, nem akarom újra elkövetni ugyanazokat a hibákat. Mi a tanulság, mi a meglátásotok, mit tanácsoltok, mi legyen?



2012. szept. 24. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el nem érdemel meg ha csak így kihasznál, vagyis nem kihasznál csak játszik veled ahogy kedve tartja:( szerintem hagyd a dolgot csak előtte kérd vissza a DVD-d:D
2012. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
azt h lépj túl rajta,nekem eszembe sem jutna.túl rövid az élet ahhoz h ilyen hülyeségeken agyaljak.
2012. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen agyalni, ő meglépte már azt, amit te egyértelmű jelnek vehetsz, beújított egy csajt. Hülyített, húzta az agyad és nyilván kecsegtetné az egóját, ha még mindig reménytelenül odalennél érte. Ne add meg neki ezt az örömet. Én SZEMÉLYESEN kérném vissza a dvd-met és esélyt sem adnék neki arra, hogy bájologni kezdjen. Ha még is, akkor megkérném, hogy ezt hagyja abba, nem kérsz belőle, nagy vonalakban ennyi.
2012. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak személyesen akarom visszakérni. Igazatok van... Csak nehéz elhinni, hogy így le tudott venni a lábamról, miközben én erôsebbnek hittem magam annál, hogy ilyen hülye kis p*csát csináljon belôlem, aki körülrajongja...
2012. szept. 24. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hanyagoldasrácotnemérdemelmeg


most pedig térjünk a lényegre :D kérlek, ha felnősz, szaporodj minél többször, és neveld a gyerekeidet hasonlóra, mint te vagy! az összes kordobelinek hasonlóan kéne gondolkoznia. még ha csak egy szeletet is volt szerencsém megtapasztalni

2012. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani amit előttem: nem érdemel meg!

Ráadásul mekkora egy lóhere. huh

Egy ideggyenge instabil embernek tűnik.. még ő sértődik meg mikor volt bnője és téged meg másokat hülyített. Mert azért sztem másokat is hülyít..

Meg hogy miért nem mosolyogsz rá? na ez a gyerek röhejesen szánalmas.

Magadat meg ne vádold, te normálisan reagáltál.

Tetszett, ő meg idiótán viselkedett. és eljátszotta a bizalmadat. ennyi. nem volt semmi rossz a viselkedésedben csak vond le a tanulságot.

én megmondanám neki a véleményem, hogy egy megbízhatatlan ideggyenge sértődékeny nőcsábász aki úgy viselkedik mint egy .. na jó nem folytatom. még szerencs hogy nem vagyok a helyedben mert ezek után biztos letiltana és nem kapnád vissza a dvd-t

2012. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából ezt akarom tisztázni, megmondani neki a magamét, mert normál esetben - ha nem lettem volna teljesen beleesve - rég megmondtam volna neki... Többször meg is fogalmazódott bennem, csak nem akartam elveszíteni, blaaablaaaablaaaaa. Most meg nem fogok csak úgy odamenni és kiosztani, az elég gáz lenne. A DVD-t sikeresen visszakértem...

Amúgy konkrétan mi az, amiben más vagyok, mint a többi korombeli?:D

2012. szept. 26. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg én már kijelöltem az ismerôseim közül, arra írta, mitha semmi nem lenne, hogy 'mizújs szépség?'. Nem zavartatta magát... De ez az ideggyenge, mint jelzô csodálatosan hangzik, majd alkalmazom, ha tehetem...!;) Húúúú de megmondanán...
2012. szept. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!