Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban az olyan pasik, akik nem a legszebbek, azoknak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Igen, én sem vagyok a legszebb, de nem is tartom magamat csúnyának. Nem vagyok, az a kimondottan helyes pasi, de már nagyon szeretnék valakit az életembe, de úgy érzem, hogy a külsőm miatt, nem találok. Vannak barátaim, mindenkivel jóban vagyok, könnyen barátkozom, nem vagyok hülye, sajnos a külsőm az, ami ebben hátráltat. Miért ennyire külsőséges a legtöbb lány? Már senkit nem érdekel a belső?

2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

10es írt le valamit amit eddig kihagytunk, pedig szerintem nagyon fontos: "Sok ilyen korban lévő lány minél eszményibb 'cukihelyespasit' szeretne (illetve fiúknál fordítva)"

fiúknál ugyanígy van! Ne vegye ezt magára a kérdező, mert nyilván nem ismerem őt, de a kevésbé jóképű fiúk is mindig a legszebb csajokat nézik ki. Aztán panaszkodnak, hogy ők senkinek sem kellenek, mikor lehet, hogy csak a nagyon jó csajoknak nem..

2012. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nos, a sportolással nincs gond! Sokat fogytam, mindenki megjegyezte ezt. Heti 2x kézilabdázok emellett még teniszezek is. A tesiórákon pedig focizok.

Sosem hajtok rá a legszebb csajokra, egynél lett volna esélyem, de sajnos osztálytársak lettünk, és nem akar osztálytárssal kapcsolatot.

Próbálok olyan lányoknál kezdeményezni, akiknél úgy érzem lehet esélyem. Sok lány jön be külsőleg, annál kevesebb belsőleg. Ezért is nehéz.

Van 1 lány, aki nagyon tetszik és nagyon rendes, nagyon jóban vagyunk. Sajnos nem lehetünk együtt mert vagy nem tetszek neki, vagy nem akar kapcsolatot, mivel nagyon jó barátok vagyunk. Ez eléggé megviselt akkor is és még most is. Próbálkozom (tudom, hogy csak a kutya szokott:D) és remélem egyszer sikerrel járok!

2012. okt. 12. 21:57
 13/38 anonim ***** válasza:

"16 éves vagyok. Csak az idősebb lányoknak jön be az ilyesmi. Sajnos az én korosztályomnak nem. Próbálok átlagos lányokat keresni, nincs sikerem. :("


N22 vagyok. Én 17 voltam amikor összejöttem a párommal akivel a mai napig együtt vagyok :) Azaz akkor a Te korosztályodba tartoztam...szal érted :D

Hidd el hogy vannak normális 15-17 éves lányok is :)


N22

2012. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%
Azért van, mert mindig a nő választ a pasik közül. Na már most, a nők leginkább anyagias libák, és a legpénzesebb pasit választják, pláne ha még fekete Bömöse is van. Ha tehát barátnőt szeretnél találni, legyen sok zsetonod és menő sportkocsid. A nőknek sajna ez kell.
2012. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, vagyis biztos vannak ilyen lányok, de egyáltalán nem lehet általánosítani... volt olyan barátom akinek gazdag volt a családja, volt ahol 4en laktak egy kétszobás panelben. Mindegyiket szerettem.

Ez az anyagiasság szerintem később lesz fontos, de akkor sem ilyen mértékben! Ha az ember már dolgozik, óhatatlanul is olyan emberekkel kerül kapcsolatba, akik hasonló anyagi szinten állnak, pl. egy bíró nap nap nagy részében bírókkal van körülvéve, egy bankár bankárokkal, egy bolti eladó pedig esetleg a kisebb pénzű ügyfelekkel.

Szerintem hosszú távon nem is működhet az a kapcsolat ahol az egyik fél sokkal jobb körülmények között él mint a másik.

2012. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Vannak, nem kételkedem, de nagyon ritka. :(
2012. okt. 13. 14:43
 17/38 Expi ***** válasza:

Nagyon sok lany,es batran allithatom,hogy megkozelitoleg a 90%-ka, csakis a kulsosegekre bukik! Az e fajta lanyokat nem erdekli,hogy iskolazott ,ertelmes, vagy szenvedelyesen erzo pasi vagy-e! Az szamit ami kezzel foghato ,vagyis egy dogos verda meg egy kover bankszamla! Az ilyen lanyokat ha alkalmam lenne ra ,siman lepasszolnam!

Ha nem erzed magad rondanak akkor semmi okod az elkeseredesre, lehet csak a korulmenyek hoztak ugy,hogy meg nem talaltal ra senkire! A klubbokban meg a diszkokban meg felejtsd el a keresgelest,...oda nem jarnak belso ertekekkel foglalkozo lanyok!

2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sokkal fontosabb a külsőnél az hogy megteremts egy jó egzisztenciát, a mai kiszámíthatatlan világban, válságban rossz anyagi körülmények között a biztonság elsődleges priorításá vállt a nőknél a pasik tekintetében. És most nem anyagiasságról beszélek a félreértések elkerülése végett hanem anyagi biztonságról. A többi csak plusz. Egy olyan férfi aki biztonságot tud nyújtani, tehát nincsenek tartozások, őrült hitelek, hónap végén számlagondok stb aranyat ér a nő szemében, egy kevésbé helyes pasi is simán becsajozik rendezett körülményekkel főleg ha hozzá jófej normális is.

16 éves vagy,tanulj rendesen válasz jó szakmát hogy biztonságot tudj teremteni.

2012. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos tényleg ennyire felszínes minden lány és nő. Ne higgy azoknak, akik azt állítják, h nekik a belső fontosabb, mert olyan nő nincs, akinek egyáltalán számítana bármit is a belső! Ha valóban megütöd legalább az átlagos szintet, akkor a kifejezetten csúnya lányoknál és a ribancoknál még lehet esélyed. Ha átlag alatti a külsőd, akkor viszont eláshatod magad, csak abban bízhatsz, h gazdag leszel.
2012. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
utolsó, és mi van az átlag alatti lányokkal? ők ugyanígy gondolják, úgyhogy ne húzd rá a vizes lepedőt a nőkre, ebben minden ember egyforma, ami valahol érthető is. Nyilván mindenki minél jobb külsejű párt szeretne!De ez addig fontos amíg meg nem ismerik a másikat. Utána már nem a külső az elsődleges.
2012. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!