Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban az olyan pasik, akik nem a legszebbek, azoknak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Igen, én sem vagyok a legszebb, de nem is tartom magamat csúnyának. Nem vagyok, az a kimondottan helyes pasi, de már nagyon szeretnék valakit az életembe, de úgy érzem, hogy a külsőm miatt, nem találok. Vannak barátaim, mindenkivel jóban vagyok, könnyen barátkozom, nem vagyok hülye, sajnos a külsőm az, ami ebben hátráltat. Miért ennyire külsőséges a legtöbb lány? Már senkit nem érdekel a belső?

2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Tanulással szerencsére nincs bajom. Orvosnak tanulok, és természetesen van jövőképem, céljaim, álmaim. Csak boldog szeretnék lenni, semmi több...
2012. nov. 2. 00:24
 22/38 anonim ***** válasza:
Ha fasza karrierképet jövőtervvel bírsz akkor lesz nőd mégha nem is vagy egy adonisz. Az orvosokat kifejezetten szeretik. :) Nem lesz itt gond, csak bátran merj ismerkedni
2012. nov. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
22:29 Az átlag alatti lányoknak se kell átlag alatti pasi.
2012. nov. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
ha orvos leszel lehetsz csúnya is! egy 40 éves orvos -ha van jó egzisztenciája- simán talál magának egy 30-35 körüli csinos nőt
2012. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
23-as: ezt nem is kétlem! viszont az átlag alatti pasinak sem kell az átlag alatti nő.
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Nem tartom magamat átlag alattinak. Átlagosnak tartom magamat, csak az a baj, hogy még egyetlen olyan lánnyal sem találkoztam, akivel együtt lehetnék, mert a vonzalom kölcsönös. Sok volt az elutasítás a külsőm miatt, ezért van a kérdés.
2012. nov. 2. 19:58
 27/38 anonim ***** válasza:
#25 Nekem kellene, már ha csak külsőre átlag alatti.
2012. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolkodj már egy kicsit.


A férfiak 90%-a a "nem a legszebbek" kategóriájába sorolható, akkor csak a 10%-nak van pasija?


Menj ki az utcára, nézz szét a baráti körödben, a családodban, a facebook-on: az átlagos vagy csúnyácskább fiúknak nincs barátnője?

2012. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Utolsó, sztem 10%-nak sincs pasija, nem hinném, h annyi buzı lenne :)

Komolyra fordítva a szót: az átlagos fiúknak még akadhat barátnő, ha a csúnya lányokkal is beérik, a csúnya fiúk viszont teljesen esélytelenek.

2012. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

ennél csak annyít tudok írni, hogy csúnya fiúknak lekell adni az igényeiket... nem a körzet legszebb csaját megszerezni.. hiddel a kicsit csunyábbacska és visszahúzodó [v lehet forditottja is akár..csak nagyonnagyon ritka] lányokban rejlik amit keresel. és 1 full normális csaj amit keresel nem jár el mindennap ide-oda..[pl.:mindennap a közeli plázába] csak néha néha.


nézz körül akár.. lehet h az osztályodban ott rejlik aza lány aki 1.-s korod óta "beléd van zúgva"..:) csak nemtudja hogy lépjen.. mert gondolom Te leseszarod. mert a fulloscsajok kellenek egésznap..:DD ilyen egyszerű..:)

2012. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!