Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban az olyan pasik, akik nem a legszebbek, azoknak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Igen, én sem vagyok a legszebb, de nem is tartom magamat csúnyának. Nem vagyok, az a kimondottan helyes pasi, de már nagyon szeretnék valakit az életembe, de úgy érzem, hogy a külsőm miatt, nem találok. Vannak barátaim, mindenkivel jóban vagyok, könnyen barátkozom, nem vagyok hülye, sajnos a külsőm az, ami ebben hátráltat. Miért ennyire külsőséges a legtöbb lány? Már senkit nem érdekel a belső?

2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezredszer is leírom: hiába adjuk le az igényeinket, mert a ronda lányoknak se kell ronda pasi. A normálisaknak meg főleg nem, mert ők külsőtől függetlenül válogathatnak a pasik között, tehát találnak jóképűt és magasat is.
2012. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Hány éves vagy? Szerintem vannak még olyan lányok akiket érdekel a belső,nem értem miből gondolod hogy minden lány ilyen.
2012. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Leírtam már párszor, most újra, hogy NEM VAGYOK CSÚNYA. Nem tartom magam csúnyának. Többen tartanak helyesnek. Nekem a gondom nem csak magammal, hanem a legtöbb lány gondolkodásával van. Ha normális, szép stb. akkor én nem jövök be neki, ha én jövök be neki, akkor vagy tök hülye vagy csúnyább (tehát nem jön be). Azért, hogy legyen valakim, azért nem fogok leadni az igényeimből, amik EGYÁLTALÁN NEM MAGASAK. nem a a körzet jó csajával akarok járni, hanem egy normális, szép, okos lánnyal. Ez ritka. Túlságosan is.
2012. dec. 18. 21:00
 34/38 anonim ***** válasza:
#32 Én még nem találkoztam olyan lánnyal, akit egy kicsit is érdekelne a belső, semmilyen korosztályból.
2012. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
21:04-nek van igaza. A rusnya lányoknak ugyanúgy nem kell ronda pasi, ők is elvárják a lóvés Justin Bieber álompasit, még véletlenül se adják lejjebb...
2012. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Legyél Mick Jagger, csúnya volt, mégis 4000 nőt fektetett meg :D
2013. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: de ahhoz rocksztárnak kellett neki lenni :)
2013. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hat az en exem nem tartozot a egszebbek kozze en meg allitolag bomba csaj vagyok :D megis dobot..es szerettem az eletemnel is jobban
2013. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!