Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek is bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek is bejön. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már tavaly óta tetszik. Nyár óta az egyik legjobb barátnőmnek is tetszik. A srácról nem tudom eldönteni, hogy én vaggy a barátnőm tetszik neki. Egy biztos, hogy valamelyikünk igen. Mit tegyek?

2012. nov. 9. 19:20
1 2
 1/17 TOMAtm ***** válasza:
menjetek oda és kérdezétek meg,szia melyikünkel járnál ha lehetne választani?
2012. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
biztos nem
2012. nov. 9. 19:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg? Istenem, ti nők mindent túlbonyolítotok...
2012. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TOMAtm ***** válasza:
akkor sosem tudod meg.a pasik egyszerűek.ne higyjétek h nem azok egyszerre csak egy dologra vagyunk képesek figyelni,minden mást elfelejtünk.ha azt kérdezed h tetszem akkor arra nem az lesz a válasz h szerintem is szép idő van hanem az h igen(v az h nem).
2012. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudtok róla valamit?esetleg nincs véletlenül barátnője?Csak mert nehogy a végén úgy menjetek oda hozzá, hogy porig alázzátok magatokat mert kiderül hogy van valakije!Először azt kéne megtudni valahogy!
2012. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
biztos hogy nincs barátnője és vagy én vagy a barátnőm tetszik neki
2012. nov. 9. 19:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is...van egy fiú, aki 4 éve tetszik, neki meg 2 hete, és velem veszett össze, hogy én hogy merek szerelmes lenni belé ennyi idő után... Ja, és fiúk: nem olyan egyszerű az, ahogy ti gondoljátok...lehet, hogy valamelyikőtök kiröhög minket, és akkor tényleg leégnénk!
2012. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2012. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mind a 3an 14 (tudom nem sok.. stb.. de ez van)
2012. nov. 9. 19:59
 10/17 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek!
2012. nov. 9. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!