Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek is bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek is bejön. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már tavaly óta tetszik. Nyár óta az egyik legjobb barátnőmnek is tetszik. A srácról nem tudom eldönteni, hogy én vaggy a barátnőm tetszik neki. Egy biztos, hogy valamelyikünk igen. Mit tegyek?

2012. nov. 9. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fent vagytok facebookon vagy más közösségi oldalakon?mi lenne ha bejelölnétek a srácot és majd akkor megnézitek melyikőtöknek ír üzit!
2012. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nem ezen múlik..

1. nap mint nap látjuk(suli)

2. mindkettőnkkel beszél

és a legrosszabb az egészben az, hogy eléggé úgy tűnt, hogy már nem érdeklem és már le is mondtam róla mire megint "elkezdtem érdekelni"

2012. nov. 9. 20:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fiú haverod az osztályodból vagy a suliban akivel te is jóban vagy és az a srác is jóban van aki tetszik nektek!Valami közös haverotok?Szerintem egy haverjának megmondaná hogy melyikőtök tetszik neki!Egy olyan valaki kéne akiben maximálisan megbízhattok!Úgy kéne tennie mintha nem is ti kérdeznétek hanem csak úgy kíváncsiságból érdeklődne afelől hogy melyikőtök tetszik neki!
2012. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Remélem nagyjából érhető voltam! :)
2012. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet és igen ..legalábbis én értettem:)
2012. nov. 9. 20:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Ok. Örülök hogy segíthettem! :)
2012. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
csak ezzel az a baj hogy nálunk nagy a titoktartás. szóval még várom az ötleteket. de az előzővel is megpróbálkozom
2012. nov. 9. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!