Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem, a barátom használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, a barátom használ drogot. Kölcsönös a szerelem, de szakítottam vele. Mit gondoltok? Realizálódik benne? Ráébred, hogy nem ér annyit a drog?

Figyelt kérdés

Még a tagadás szakaszában van, így semmivel nem tudtam rá hatni. Ha nem hagyja, nem tudok segíteni. Elmondtam, hogy ugyanúgy SZERETEM, és ha őszinte tud lenni velem, nyitva állnak a kapuim, számíthat rám, de így hogy nem az, én ki szeretnék lépni a kapcsolatból. A lelkiállapotommal kapcsolatban szeretnék TŐLETEK tanácsokat KÉRNI. Nem látom a végét, nem látom hogy itt akkor tényleg vége mindennek. Valami köt. Ennél őszintébb, több a mi kapcsolatunk.

NEM ítélkezéseket szeretnék olvasni, meg hogy milyen rendszeresen csinálja. Esetleg találgatás, hogy milyen drog lehet. Teljesen mindegy. Számomra ez nem fér bele. Ha valaki használja a szert, hiába akarják leszoktatni, úgy nem megy. Ez csakis saját ELHATÁROZÁSBÓL, neki kell rászánnia magát. Ezért láttam jobbnak, BÁRMENNYIRE FÁJ, ha szakítok vele.

Mit gondoltok?

Merjek remélni? Bízzak? Rájön, hogy mit veszthet? Merjek remélni? Valakinek tapasztalat? Nagyon szeretem és nem tudom elhinni, hogy ilyen helyzetbe kerültem. Most muszáj várnom, és ez talán ettől vagyok kétségbe esve, ez a legnehezebb. [22/L,26/F (7hónap) ] Köszönöm Nektek!



2012. nov. 24. 11:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha béna csaj vagy, akkor még örült is hogy leléptél.
2012. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
14:47 - rendkívül hasznos választ adtál. a lényeg, hogy értetted a kérdést. köszi
2012. nov. 24. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!