Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha szeretitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha szeretitek a párotokat, akkor is megcsaljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt még bárki azzal jönne.... nem, nem velem történt ilyesmi, csak nagyon érdekelne a véleményetek! Elsősorban fiúktól/férfiaktól kérdezem, de lányok is nyugodtan válaszoljanak, ha van ötletük.

Azt nem értem, hogy többször van olyan, hogy a pasi elvileg szereti a társát, de mégis félrelép. Miért van ez? És most nem arra gondolok, hogy hiányzik valami a kapcsolatból, hanem amikor jól kijönnek, minden rendben van. És miután esetleg kiderül és a nő szakít, a pasi ezerrel teper, hogy fogadja vissza. Nem akkor kellett volna gondolkodnia? Vagy hogy van ez nálatok, fiúk?

Mi a véleményetek, miért van ez? (Esetleg saját tapasztalatot is leírhattok.)



2012. dec. 1. 13:42
1 2
 11/12 anonim válasza:

Igen:D

A szerelem és a sex 2 külön dolog.

2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A férfiak képesek érzelmek nélkül szexelni míg a nők elvileg nem. Ezért van az, hogy nekem is hiába van barátnőm le tudok feküdni más lánnyal úgy, hogy másnap nincs bűntudatom mert közben őt szeretem és mindent meg ad nekem amire csak szükségem van.
2012. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!