Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki hogy mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Most jön a szokásos szöveg: van egy lány, aki nagyon tetszik, és velem megesett, hogy voltaképpen beleszerettem első látásra. Még személyesen nem tudtam vele beszélni, de már kétszer levélben igen, és egyszer azt mondta, hogy ismerkedik valakivel, aztán hogy összejött vele bla bla bla... Tapintatos voltam hozzá, amit értékelt, és nem volt utálatos. Kérdésem: elmondjam-e neki hogy mit érzek iránta, tekintve, hogy nincs mit veszítenem, vagy inkább hagyjam? Állandóan ő képezi a gondolataimat...

2012. dec. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Most jön a szokásos szöveg: Ne!
2012. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Patrik24 ***** válasza:
Ha elmondod neki, akkor duplán nem lesz belőle semmi. Minek akarod elmondani? Nem jártok.
2012. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha bevallod neki, akkor megrettenhet. Várj még vele, hátha ő is mutat feléd bizalmat.
2012. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha járnánk nem tettem volna fel a kérdést :)


Utolsó: már én is gondoltam rá...

2012. dec. 18. 12:15
 5/6 Patrik24 ***** válasza:
Csak egy jó tanács, még ha jártok sem érdemes az elején elmondani:)
2012. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogadható tanács, csak most én érzem magamat tanácstalannak...
2012. dec. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!