Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri kezdeményezni egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Az illetőnek a profilképét lájkolják vagy 400-an, suliban szünetben mindig körülötte sündörögnek a fiúk stb. Pasija még sincs. Most akkor hogy van ez? Ezeknek(fiúknak) elég ennyi? Hogy dob egy lájkot, szünetben elbeszélget vele és ennyi? Vagy a csajnak elég az, hogy körülugrálják, de semmi több? Esetleg nem keltett benne senki mély érzelmeket? Szerintetek érdemes kezdeményeznem, vagy csak bekerülnék a többi közé? Ha mégis kezdenék, besorolna hozzájuk? A válaszokat / véleményeket előre is köszönöm. 16/F

2012. dec. 26. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Viszont egy jöttment meglátott jó lány nem kelt bennem érzelmeket. Max kiverés közben gondolok rá, de nem tudom elképzelni mint lelki társ, mint barátnő. Ha ez nincs meg, akkor nem fogok oda menni, hogy majd utána hátha meglesz. Vagy nincs igazam?
2012. dec. 26. 23:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem érez vonzalmat azok iránt, akik "körülrajongják"..Szerintem ne kezdeményezz.
2012. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Más korosztály vagyok, ezért a számok nem stimmelnek, de én olyan lányra hajtottam, akit szintén mindenki meg akart szerezni.

Az, hogy mindenkinek tetszik, az csak annyiban minősíti, hogy vonzó. A megjelenése és a személyisége is. (Ebben a korban könnyebben szólítjuk meg a másikat.)

Egyik férfinak sem volt elég annyi, hogy csak beszélgetnek, de tovább nem mehettek. Senkivel nem tudta elképzelni a jövőjét.

Csak részemről volt az első pillanattól kezdve egyértelmű, hogy mit érzek. Az elején én is csak egy pasi voltam, de megismertük egymást és kölcsönös lett a vonzalom.

Tehát szerintem megéri, de nem szabad "túlrajonganod".

2012. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én ugyan nem vagyok fiú, de azt meg tudom állapítani, hogy ez korántsem szerelem.. Nem mondom, hogy felejtsd el, de nem érdemes utána koslatnod. Kinézete nem minden, lehet, ha megismernéd, megváltozna a véleményed róla :) Amíg nem ismered őt teljesen, nem határozhatod el, hogy szerelmes vagy :))
2012. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!