Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdésem igazság szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem igazság szerint a 88'-as vagy ettől később született lányoknak szól. A tapasztalataim nagyon is azt mutatják, hogy nagyon sokan, eléggé válogatnak. Szóval,17-25 éves korosztályú lányok, ti mit kerestek egy srácban?

Figyelt kérdés

Teszem azt:


- Mennyire fontos a külleme számotokra? Szokás azt mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart. De mi a helyzet az olyanokkal, aki testi adottságaik miatt nem tudnak olyan dolgokat végezni, mint sportolás, edzés..


- Mennyire fontos számotokra a belső?

- Ha nem sportol, akkor már egy srác nem érdekes a számotokra, picit vissza vezetés előző kérdésemre.


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 31. 05:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem várod el a nőktől, hogy erre most őszintén válaszoljon, hisz melyik az az ember, aki szereti önmagát rossz színben feltüntetni, hm?:)

Éppen ezért mindenki "a belső, a belső, a külső elhanyagolható." Hát nem. Én például nem mutatkoznék egy ápolatlan, hajléktalanokra emlékeztető férfival, nem azért, mert mit szólnak mások, mert az engem, mint bakancsos rockerlányt már nagyon nem tud meghatni, mivel tapasztaltam, hogy mire képesek az emberek, ha valaki nem szimpatikus nekik, hanem mert nem érezném jól magam a közelébe, ennyi az egész. Ha nem ilyen, akkor nekem már csak a lelke fontos, no meg az, hogy ne cigizzen. Én valamiért undorodok az olyan emberektől, akik rendszeresen szívnak. Nem kell, hogy szexisten legyen, mert azt kell elfogadni, amit kapunk, de azért a Notre Dame-i toronyőrre se hasonlítson. Először a külsőt nézem, mert azt látom. De nem ez alapján döntök, csak nézem. Nem szokásom kezdeményezni, de szívesen beszélgetek bárkivel, legyen az kövér, anorexiás, drogos vagy sznob. Persze lehet, hogy nem leszünk barátok, de az nem a külseje miatt lesz.

Ha most válaszolnom kellene neked, én szívesebben lennék egy olyan ember társa, aki nem olyan, mint amit a nők megálmodnak maguknak, de van lelke, mint egy tökéletes kinézetű embernek, akinek nincs szíve.

2012. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A külső mindenkinek fontos, aki mást mond hazudik.

Nem hiszem el, hogy férfi és nő összejönne egy hányadékkal, csak, mert kedves.

2012. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Fiúk! Ha nektek ennyire nem fontos a külső, járna már végre valaki velem?


[link]

2012. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon vicces, utolsó. Egyébként ha ismerném a képen szereplő lányt, és nagyon elbűvölő személyisége lenne, akkor járnék vele. A másik, h ő tudna szépülni, ha akarna, csak le kéne fogynia. Ti viszont azért utasítjátok el a legtöbbször a fiúkat, mert nem elég jóképűek v magasak, amin nem tudnak változtatni.
2012. dec. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

„Már ne haragudjatok, de azt várnátok el a lányoktól, hogy egy ronda fiút szemeljen ki magának?

Ha valaki nem egy Adonisz és még is van fiúja, az előbb lelkileg jött össze vele, nem a meglátni, megszeretni módszerrel. Azok ügyes, okos, értelmes fiúk.

Azok a fiúk, akik tisztában vannak az előnyös külsejükkel, nem igen szoktak hosszabb kapcsolatot tartani, mert tudják, hogy a következő szerelemre éhes lány már ott áll az ajtóban. Még is, az emberi természet azt diktálja, hogy a jóképű fiúkat keressük. Bár nem hisszük el, mégis velük van a legtöbb csalódás."


Lelkileg összejött vele, hogyne, ilyen gyakran történik:). Vicc. Írt valaki olyat, hogy a lányok ronda fiúkkal jöjjenek össze? Sztem nem. Az emberi természet diktálja, hogy a nőknek egyre több elvárásuk van?:). Azt is, hogy egy átlagos alaktalan 160 cm-es nő is 185 magas sportos férfiakkal akar ismerkedni? És akkor hogy lehet,h egy átlagos nőnek kb. 2-3x annyi elvárása van külső terén, mint egy férfinak ?:). Nem, ti azért szoktatok csalódni, mert összejöttök egy bunkóval, akit meg akartok változtatni, hogy csak a ti kedvetekért megváltozzon, és akkor különlegesnek érezzétek magatokat. Aztán ha nem jön össze, akkor „csalódtok”, és jön a hiszti,h bunkón viselkednek veletek.


„nekem az az egyik legfontosabb a külsöségeket illetöen, hogy legyen NÁLAM erösebb, csak mert az milyen már, hogy pl nem ülhetek az ölébe, mert elzsibbad a lába, vagy ha megölelem, szélesebb a vállam...semmi extra, nem vagyok nagy darab (162 cm) éppen ezért lenne gázos

ugyanakkor azt egy fiú se mondhatja, hogy nem örülne egy jó csajnak, meg hogy csak a csúnya lányokat nézi, még akkor se, ha többször csalódott

ráadásul a pasik sokkal vizuálisabb típusok, mint a nök (elvileg)”


Neked is szövegértési problémáid vannak, úgy tűnik. Senki nem írt olyat, h a fiúk a csúnya lányokat nézi. Ezt is minden ilyen kérdésnél el kell magyarázni minden nőnek, mert reflexből dől belőlük a sablonszöveg, ha a felszínességüket kell megmagyarázni. Arról van szó,h hiába csűritek-csavarjátok, beszéltek mellé, a nőknek jóval több elvárása van külső terén, mint egy férfinak. Persze, a férfiak vizuálisabbak ? és? :) Nézz már körbe egy társkeresőn, kérdezz meg nőt. Ne legyen férfi alacsony(180 feletti legyen!), legyen sportos stb., ne legyen vékony, se kövér stb. Utána meg ha megnézed egy férfi elvárásait, akkor általában annyi,h azért ne legyen 100 kg-os a nő. Arról nem is beszélve, hogy a nemrég olvastam,h a magyar nők szerint a magyar férfiak 80% ronda. Na látod, ez a vicc:). Összefoglalva: egy nő, ha nincs rajta 20+ felesleg, sminkkel és öltözködéssel simán eléri,h kapós legyen, ellenben egy a legtöbb nőnek nem felel meg meg átlagos férfi, elvárják, h mutass vmi extrát. Röhej.

2012. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

58-as olyan szépeket hazudsz te itt, röhög a vakbelem is. :)))))

Nem is tudom ki irkálta állandóan, hogy ő járt már ronda nővel, de nem ment neki végül, taszította. :D

Szánalom hegyek vagytok, nem néznétek magatokba, richtige az összes, több millió nő a hibás, nem ti. :DDDD

Boldog nő mentes új évet, hogy az Isten mentsen meg az ilyenektől minket! Ámen. ;))))

2012. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Attól, h te nem tudod elképzelni, h van akinek nemcsak a külső számít, még van olyan. És soha nem írtam olyat, amit állítasz, vagy összekeversz vkivel, vagy szövegértési problémáid vannak neked is.
2012. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%os, sztem ezt hagyd abba, mert teljesen hülyét csinálsz magadból. Mellesleg ez is annyira "nőies". Felsoroltam én is egy csomó érvet, semmi értelmeset nem tudtál rá reagálni, semmi érv, viszont elkezdesz személyeskedni.Óvoda. Nőj fel, gyakorold a szövegértést, tanulj meg helyesen írni, érvelni, és akkor majd lehet, hogy komolyan fognak venni.
2012. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

És szerinted a válaszoktól majd okosabb leszel kérdező? Vagy bárki aki hasonló tényfeltáró közkutatást végez.


"Önök a gyakori kérdéseket látják, ma megtudjuk 88 és feletti lányok mit keresnek egy srácban. Ebben segítségünkre lesz, 5-6 lány aki beír valami random választ."


Egy részt ahogy írták, semmi se garantálja hogy full őszinte, de nem is az őszinteségen van a hangsúly hanem neten amúgy is mást írsz mint amit valóságban mondanál. De azért lehetne hülyébb kérdés is, mint "bejön nektek a 165cm és 22mm barna haj, de itt ott talán sötét barna, 56kg és 4dkg, és okos de annyira nem, meg félénk, meg szeret bulizni lány? vagy nektek milyen típusú lány/fiú jön be?"


Ez amúgy azért is rossz, mert itt most kapsz/kaptál egy két választ a kérdésedre, és mondjuk akkor majd ez az előző példánál "áhááá szóval ilyen jön be neki, na akkor majd most én is tök ilyen leszel, mert nincs saját egyéniségem és megyek egy nem létező ideáll után amit a neten halottam, mert akkor majd tök jó lesz". Tehát itt úgyse tudsz olyan információt szerezni ami bármilyen szinten is hasznos lehet, de hát bakker néz körül.


Pont egyik barátom is mondja, hogy pl, xezredik kérdés AAA MIÉRT ILYEN MOCSKOK A FIÚK/LÁNYOK. Kis idővel máris ott a ÓÓ én meg ugyanilyen vagyok csak fiúban/l jajj miért ilyenek a lányok/f. És igazából ez meg hasonló kérdések ismétlődnek. Aminek a nagy részéből semmit se lehet kiszűrni.


És amúgy is kb. -100% hogy bárkivel találkozol innen, vagy ha igen akkor tudni fogod hogy ő írt ide választ. Tehát kb teljesen irreleváns a véleményük. Egy lány épp ezt írta aztán ennyi, lehet egy másik lány meg hülyének nézi és ő meg pont nem így gondolja, ..

2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon köszönöm a válaszaitokat, voltak jó dolgok és voltak rossz dolgok is.

A kérdések nagy része rám vonatkozott többnyire, mert nincs senkim és vannak azok a dolgok amik rám igazak.

Majd egy másik hozzászólásban szeretnék szólni valakihez.

Nem igazán vagyok menő (sőt egyáltalán nem), nem igazán tudok ismerkedni sem. Viszont nekem nagyon szükségem lenne valakire. De senkitől nem kapok esélyt.


Jó nem járok fasza, menő cuccokba, inkább egyszerű átlagosba.

Gerinc ferdülésem van, ami miatt nagyon sportolni se tudnék, se edzeni. Eléggé vékony a testalkatom is, ami ellen semmit nem tudok tenni, mert.. nem tudok hízni.

2012. dec. 31. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!