Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdésem igazság szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem igazság szerint a 88'-as vagy ettől később született lányoknak szól. A tapasztalataim nagyon is azt mutatják, hogy nagyon sokan, eléggé válogatnak. Szóval,17-25 éves korosztályú lányok, ti mit kerestek egy srácban?

Figyelt kérdés

Teszem azt:


- Mennyire fontos a külleme számotokra? Szokás azt mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart. De mi a helyzet az olyanokkal, aki testi adottságaik miatt nem tudnak olyan dolgokat végezni, mint sportolás, edzés..


- Mennyire fontos számotokra a belső?

- Ha nem sportol, akkor már egy srác nem érdekes a számotokra, picit vissza vezetés előző kérdésemre.


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 31. 05:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Még ha nem is lenne fontos, de BUÉK mindenkinek.
2013. jan. 1. 04:30
 22/25 anonim ***** válasza:

"Jó nem járok fasza, menő cuccokba, inkább egyszerű átlagosba.

Gerinc ferdülésem van, ami miatt nagyon sportolni se tudnék, se edzeni. Eléggé vékony a testalkatom is, ami ellen semmit nem tudok tenni, mert.. nem tudok hízni.

"


Nekem is gerincferdülésem és genetikailag nagyon vékony vagyok, de edzéssel és megfelelő táplálkozással 8 kg-ot felszedtem 1 éven belül.

2013. jan. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Fiúként azt vettem észre, hogy sok lányt leszarja hogy hogy néz ki egy fiú ( csúnya pattanásos,nem tud öltözni normálisan stb. ), és csak az számít neki hogy mekkora "kan"

a fiú. Lásd verekedjen,legyen bunkó műveletlen paraszt, ja és izmos. Vagy gazdag.

2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Egyébként utolsó hozzá szóló, igen, van benne igazság, amit írtál. Hogy bunkó, paraszt hapsikra buknak stb.

Ha maradtam volna egy bizonyos közegbe (egy roma sráccal egybe kötve), akkor lehet hogy már az idióta drogosok között végeztem volna és felszedhettem volna valami drogos ribit. DE HÁLA ÉGNEK, nem így történt.

Nem vagyok bunkó, nem vernék, ütnék meg egy nőt.

Amikor hisztiznek a csajok is, hogy nincs normális pasi, nem veszik észre azokat, akik azok lennének.

Szerintem nem az a normális pasi, aki bunkó, mindenkivel flegmáskodik, beszólogat másoknak.

De nem fogom felsorolni, hogy szerint ki lenne az.

Fogjuk rá, nem tartozom ama körbe én se.

Mert full depressziós vagyok már, mert úgy érzem semmi esélyem semmire.

2013. jan. 1. 21:10
 25/25 anonim válasza:
A csajok 90%-a a verekedos bunko parasztokra bukik és még csodálkoznak sokan hogy egyre tobb magyar férfinek van kulfoldi felesége.Maradjunk annyiban hogy nem véletlenul.A magyar csajoknak a verekedos magas parasztok jonnek be.
2013. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!