Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy volt egy szilveszter ! barátommal voltam(5hónapja vagyuk együtt) csúnyán megbántott! olyanokat írt neki h kicsim..stb megmondtam neki,hogy vége és felejtsen el..ma rám írt, hogy szerinte megfogom bánni meg senkit nem fogok így szeretni mint őt.. utánna tiszta hülye lett.. nagyon rondán beszélt velem,majd mondtam neki hogy ébredjen már fel és hogy tudja hogy kivel beszéljen így!!!aztán mondta hogy hiányzok neki és hogy szeret és hogy most minden jó lesz és ne csesszem el menjek ki hozzá! de barátnőmnek megígértem hogy ma vele találkozok(barátja nem tudhatja mert eltiltotta tőlem) erre azt mondta hogy ha nem hozzámegyek szól barátnőm pasijának...hogyan tovább?

2013. jan. 3. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
olyanokat írt gy csajnak h kicsim!*
2013. jan. 3. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
erzelmi zsarolas? gratulalok. a baratnodnek is gratulalok, hogy meg mindig a fickojaval van. 4 hulye, 2 par? a helyetekben mindket fickot kihajitanam a francba, es keresnek normalisat.
2013. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz a 14 évesek élete...
2013. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18köszi!
2013. jan. 3. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

aztán meg az uj pasidat fogja megverni a régi.


nem jo ez már sehogy sem, örökre vele maradsz, vagy egy nagyobb bikát kell választani. de az meg még nagyobb szemét lesz.

2013. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!