Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mi az a "távolság",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a "távolság", amit még bevállaltok egy lány miatt?

Figyelt kérdés

:)

Pesten lakom, a barátom pedig Szegeden..egy hónapja jöttünk össze, eléggé a kapcsolat elején

(de azt hiszem nemsokára már a végén is)

Eddig hetente egyszer találkoztunk, hétvégén, eddig mindig ő jött hozzám.

(ebből 2x amúgy is jött volna a városba, munka miatt)

Valamelyik nap szóvá tette, hogy ez neki nem fog menni..(nem tudom, hogy anyagilag vagy időben értette-e ezt)

Ha anyagilag, akkor nem értem, állandóan a pénzével kérkedik, szülei nagyon jól állnak ilyen téren és ő sem panaszkodhat, dolgozik és mivel otthon lakik, nem kell olyanokra költenie, mint pl nekem, hogy ruha, kaja, pláne lakbér és rezsi..

Kocsija is van, azzal autópályán ideér elég hamar ahhoz képest és senki nem mondta hogy állandóan neki kellene hozzám rohangálnia..

De szerintetek jogosan érzem azt, hogy azért az elején még neki illene hozzám jönni, úgymond udvarolni, vagy ez már manapság nem szokás?

Meg fölleg hogy amúgy is elég gyakran jön a városunkba a munkája kapcsán.

Nem értem miért nem tudja felfogni, hogy fölleg ünnepek után, kiköltekezve, a diákfizumból, lehet nincs pénzem hetente utazni hozzá, mikor ő meg amúgy is jobban áll anyagilag.

Szóval szerintem ez csak ilyen lerázó szöveg lehet a részéről?

Köszi előre is ha valaki elolvasta és ír és bocsi a sok rizsáért.



2013. jan. 6. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 50 km. volt, úgy hogy van motorom, meg kocsim, és nagyon szar volt, mert költséges stb.... Nem biztos, hogy megéri. Mondjuk ha már valakivel legalább 1 éve együtt vagy, az már más téma, mert tudod, hogy megéri, de csak így az elején bepróbálkozni, szerintem nek nyerő. Én keresnék közelebbit.
2013. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

tegnap szakítottunk:(

2013. jan. 7. 18:37
 13/16 anonim ***** válasza:
jól tettétek. de nem a távolság volt a gond. ha hiszel egy kapcsolatban, igazán fontos a másik és érettek vagytok, akkor nem lehet gond, ha a jövöre nézve van kilátás. én jelenleg 1300Km-re lakok attól, akit szeretek. bár nem vagyunk együtt, fél éven belül ez nem is fog megváltozni, de lehet h csak 1. Hajlandó vagyok várni arra, hogy alakuljanak a dolgok, és be is vállalnám, h "összejöjjünk". Ez a távolságosdi általában csak alibi arra, h más problémákat ne akarjanak az emberek megoldani.
2013. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi és drukkolok nektek:)

Igazából szerintem ez emberfüggő is, hogy ki mennyire "termett" távkapcsolatra..

Mikor elkezdtem az egyetemet, gimis barátommal egy ideig voltunk így, de nem bírtuk, akkor megfogadtam, hogy soha többet..

2013. jan. 10. 12:38
 15/16 anonim ***** válasza:

köszi szépen! ettöl függetlenül persze lehet h nekünk sem jön össze, söt még az is, h a lány másként vélekedik, és nem lesz belöle semmi.:)

én is drukkolok neked, h a közeledben találj vkit;)

2013. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát én igazából nem keresek senkit, inkább a tanulásra koncentrálok és majd 'rám talál' a szerelem, ha itt van az ideje:)

2013. jan. 10. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!