Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek szakítani a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szakítani a barátnőmmel, mert azt érzem, hogy nem lesz már senkim, miért érzek így, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első komoly, azóta is vele vagyok, de már nem szeretem úgy/eléggé. :( Szexben nincs gond, csak egyszerűen már nem érzek úgy mint eddig.

Tudom, hogy gyávaság, de félek elhagyni. Nehezen jött össze vele is anno, nem vagyok egy hódító alkat, és önbizalom hiányom is van ha egyedül vagyok.

Más is volt/van így? Szakítsak, vagy ne? Már nem látok jövőt kettőnk számára, de egyedül meg nagyon rossz lenne, és tudom, befordulnék és senkit nem keresnék magam mellé, nem menne a "csajozás", elég zárkózott jellem vagyok.


Mitől van ez, vagy hogy lehetne jobbá tenni engem ilyen téren? Mi tévő legyek? :(


27f



2013. jan. 14. 10:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az én barátnőm, én ismerem, és mivel ismerem, tudom, hogy mindig szóvá teszi bármilyen kis szokatlan dolgot észrevesz rajtam, ahogy én is észreveszem rajta. Ő sokkal inkább sugározza kifelé a gondolatait és az érzéseit, és megjelennek a viselkedésében és úgymond "testet öltenek". Én más vagyok, ugyan érzékeny vagyok én is, mégis jól tudom kendőzni a belső érzéseimet ha akarom, senki nem mondaná meg rólam, hogy mit érzek, vagy mi zajlik bennem, ha én azt nem akarom, hogy a külvilág megtudja, ez mindig egy "képességem" volt.

Ahogy írtam, Ő nem szenved hiányt semmiben most sem, sem a mindennapokban sem pedig az ágyban. Nagyon odaadó férfi vagyok a szexben, ha kell gyengéd és finom, ha pedig vadságra vágyik akkor olyan szempontból kap meg mindent.

Csúnyán hangzik, de mindig is tehetséges színész voltam, ez nem azt jelenti, hogy hazug vagy hazudozó vagyok, de azt mutatom kifelé amit csak akarok, és tökéletesen hitelesen!

Mivel szeretem, (még ha bizonytalan is most az érzelmi világom) nem teszem ki annak a kellemetlen érzésnek, hogy valami baj van velem, vagy valamiért nem adom meg neki azt amit eddig. Elég ha ez az én "terhem/problémám" és én dolgozom fel, így vagy úgy...

2013. jan. 14. 11:43
 12/23 anonim ***** válasza:

De miért gondolkodsz szakításon, ha szereted őt? Sok ellentmondás van abban, amit írsz. Hogy csak megjátszod magad iylesmi. nem lehet, hogy saját magad felé is megjátszod, hogy szereted ezt a lányt?

Holott lehet sose szeretted, csak magányos voltál és nem volt más. Mi az amit ő nem tud neked megadni? Milyen téren szeretnél mást?

2013. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam, lehet "lef@szozni", nyilván a ki itt lef@szoz az egy tökéletes férfi, és nyilván joga van engem itt becsmérelni, mert többet letett már az asztalra párkapcsolati szinten mint én vagy bárki a világon! Bizonyára ezek a hozzászólók mindenkinél jobban értenek a dolgokhoz, úgyhogy köszönöm a trágár hozzászólásokat is, mert legalább őszintén megmutatják milyen ember szólt hozzá.

Én is leszögezném, hogy van a beképzeltség és van a tények ismerete. Tudom mit adtam/adok a barátnőmnek, és tudom, hogy boldog mellettem, és azt is, hogy más nem adhatná meg neki ugyanezt. Ha valaki ezt beképzeltségnek tartja, hát tartsa annak, ez akkor is egy olyan tény, amit Ő és én tudunk jól egymás között, és ami így lesz mindig. Vannak párok, akik valahol kiegészítik egymást és egymásnak a másik felei, de ez még nem jelenti azt, hogy nem lehetnek problémák a kapcsolatukban. Neki én vagyok a párja, én vagyok számára a férfi, és nekem Ő a nő és a párom. Én nem mondtam, hogy el fogom hagyni, csak azt, hogy eszembe jutott, és most egyfajta lelki krízisben vagyok. Én nem panaszkodni jöttem, sem siránkozni, én ezt tudomásul vettem és kezelem ahogy tudom, de ettől még szeretném tudni, hogy mások is vannak e ezzel így, vagy éltek e már át hasonlót, és hogy a mérleg nyelve hová billent náluk, és miért, és mi lett utána, és mit éreznek visszagondolva.

Azt hittem, hogy ha valaki kulturált kérdést tesz fel, akkor kulturált választ is kap, de úgy látszik, vannak akik nem kaptak elég kulturált nevelést otthon, és/vagy nem volt gyerekszobájuk, de az is lehet, hogy csak így fejezik ki magukat, vagy itt vezetik le rajtam a napi feszültségüket, lehet most éppen a havazás miatt.

A hozzászólásokat azért köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 14. 11:51
 14/23 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy miért vagy vele. Előbb utóbb azt mondják minden kapcsolat kikül és már csak a szeretet marad. Én mondjuk ebben nem hiszek, velem még ilyen nem fordult elő, de nem is volt hosszabb kapcsolatom 2 és fél évnél. Én szerintem beszéld meg vele, mond el neki hogy érzel. Vállald fel az érzéseidet, esetleg kérj tőle időt, legyetek egy kicsit külön. Amiatt viszont semmiképp sem aggódj, hogy nem találsz mást. Biztos, hogy fogsz, ez csak is rajtad múlik. Nézhetsz ki bárhogy, a lényeg, hogy legyen önbizalmad. Nem is tudod elképzeli sem, hogy mennyit számít az önbizalom. Lehet valaki abszolút nem helyes, mégis ha kellő önbizalommal és intelligenciával rendelkezik, akkor mások is sármosabbnak fogják látni az illetőt. Minden belül dől el. Az előttem kommentáló jó tippeket adott arra, hogy hogyan növelhetnéd az önbizalmad.
2013. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy egyébként az igaz, hogy ezzel nem teszel jót a barátnődnek.. Nem azért, mert nem boldog és nem azért, mert hazudsz, hanem mert elveszed tőle azt az időt, ami alatt megismerhetett volna más férfiakat. Ami alatt egy új életet építhetne fel magának. Persze, ha még nagyon fiatalak vagytok ez még nem annyira tragédia. Fiatalon még bármi megtörténhet. Azt meg nem tudhatod, hogy nem lenne e mással hasonlóan boldog. A legjobb az tényleg, hogyha megbeszélitek.
2013. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mint sokan mások is, te is kaptál hideget-meleget. Vannak mindig provokatív hozzászólás, de ha kapsz valamit ami téged zavar, akkor mellette észre sem veszed a normális hozzászólásokat, nem azokra reagálsz. Sokan így vannak ezzel, csak megfigyeltem.
2013. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha másból nem is, indulj ki abból ahogy úgy érzed a barátnőd boldog melletted és szeret téged! Ez már alapból szerintem okot ad az önbizalomra,visszaigazolja hogy jól csinálod amit csinálsz! Ezt ugyanígy elérheted másnál is hogyha oda jutnál hogy ez a kapcsolat nem elégít ki. Szóval amiatt ne aggódj hogy nem lesz más, mert ez hülyeség, egész biztos hogy lesz, a válaszaid alapján szerintem semmi baj nincs veled.

Nekem úgy tűnik hogy szereted a lányt, és tudod hogy neki szüksége van rád, ezért igyekszel megadni neki mindent amire lehetőséged van, ugyanakkor neked ez a kapcsolat mégsem teljesen jó. Ezzel valamilyen szinten mindkettőtöket becsapod :/ neked se jó, mert egy álarcot tartasz magad elé, és neki se, mert nem ismeri a valódi érzéseidet.

Nyilvánvaló hogy valamiért nem azt kapod ebből a kapcsolatból amire neked szükséged van, vagy a barátnőd nem ad meg valamit, vagy neked nem az kell amit ő tud adni, hanem valami más. Ezt kell átgondolni, hogy mi az ami miatt neked ez a kapcsolat már annyira nem gyerebe, és ha sikerült rájönni, akkor üljetek le, és beszéljétek meg. Addig teljesen felesleges őt, és magadat idegesíteni amíg te sem hogy miért érzel így.

Benne speciel azért alakult ki ilyen érzés, mert túl sok kompromisszumot kötöttem a barátnőmmel, mindig én voltam aki enged, és egy idő után azt éreztem hogy nem vagyok önmagam a saját kapcsolatomban.

2013. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az exem hasonlóan viselkedett. Egy idő után azonban nem bírta tovább a színlelést, a nonverbális és verbális kommunikáció teljesen ellentétbe került egymással. S miközben azt hallgattam, hogy emiatt és amiatt ingerült, kiderült, hogy miattam volt az. Mert számára is kérdésessé vált a közös jövőnk, annak ellenére, hogy a házassággal hitegetett. Rossz érzés, amikor szembesülsz, hogy hónapokon keresztül a "szerelmed" átver Téged. Nem őszinte szeretetből volt velem, csak szimplán azért, mert számára ez volt kényelmes. Megalázó, hogy valaki könyörületből van melletted, mert ugyan "mi lenne vele, ha én elhagynám?". Ha azt hiszed, hogy nálad jobbat nem kaphat, akkor tévedsz. Találhat magának egy olyan embert, aki őszintén szereti. Azt írtad, hogy "nem látsz jövőt kettőtök számára, de egyedül meg nagyon rossz lenne." Ez egy önző megnyilvánulás. Itt már kérdéses, hogy mennyire szereted és tiszteled a párodat. Javaslom, hogy képzeld magad az ő helyébe. Te mennyire örülnél annak, ha valaki csak látszatra szeretne. Minden szava, csókja hazugság lenne.....Nem éreznéd magad megalázva?
2013. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
ez k*rvára nem jó ha nem szereted szeresd meg enyi ne szakíts vele mert k*rva nagy fájdalmat okozol neki
2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

semmiképpen nem őszinte szeretet, ami ezt iratta le veled, főleg, hogy meg sem tudod beszélni vele a félelmeidet, csupán szexuális kapcsolat, ha nem haragszol, ami nem lelki -társi érzelmeken alapul..

6 évig voltam ilyen kapcsolatban, mint nő olyan aljas módon nem mondták meg nekem, hogy már kihült a kapcsolatunk beszéljük meg, hogy a végén magamban kerestem a hibát, fizikális tünetek voltak /egyéb területen/

amikor az egyik fejében megfordul, hogy vége még visszaforditható, ha többet tesztek bele a kapcsolatba ami most éppen van, mindenképpen beszélgetést kezdeményeznék....

2013. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!