Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek szakítani a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szakítani a barátnőmmel, mert azt érzem, hogy nem lesz már senkim, miért érzek így, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ő volt az első komoly, azóta is vele vagyok, de már nem szeretem úgy/eléggé. :( Szexben nincs gond, csak egyszerűen már nem érzek úgy mint eddig.

Tudom, hogy gyávaság, de félek elhagyni. Nehezen jött össze vele is anno, nem vagyok egy hódító alkat, és önbizalom hiányom is van ha egyedül vagyok.

Más is volt/van így? Szakítsak, vagy ne? Már nem látok jövőt kettőnk számára, de egyedül meg nagyon rossz lenne, és tudom, befordulnék és senkit nem keresnék magam mellé, nem menne a "csajozás", elég zárkózott jellem vagyok.


Mitől van ez, vagy hogy lehetne jobbá tenni engem ilyen téren? Mi tévő legyek? :(


27f



2013. jan. 14. 10:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ha összejössz egy másik lánnyal azzal is előbb utóbb ide jutnál, mivel a belső harmóniád felborult, talán arra kellene figyelmi amit igazán szeretnél, és nem azzal tölteni az idődet, gondolataidat, hogy mit nem szeretnél hm?
2013. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

pont azzal vered át, hogy nem vagy vele őszinte. hiszen egy szót sem szóltál neki arról hogy bizonytalanok az érzéseid iránta.


én ugyan már túl vagyok a párkapcsolatos és járós időszakon mert férjhez mentem, de tőle is ugyanúgy elvárnám hogy őszintén megmondja ha már nem érez irántam ugyanúgy, hogy továbbléphessünk.


igenis becsapod, mert nem mondod el azt amit érzel. és kicsit szerintem bunkóság is, bocsi,... hogy annyira hülyének nézed hogy semmit de semmit nem vesz észre a te lelki sirámaidból. az eszedbe jutott már, hogy azt várja , hogy őszintén megoszd vele mi a bajod? mert itt neked kell ezt a beszélgetést kezdeményezni!!!


nem akarok szemét lenni de ez tényleg gyávaság, az pedig hogy jaj nem lesz senkid, meg puszta önzőség! vagy nem akarod hogy boldog legyen mással?


26/N

2013. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Végül is megdumáltuk a bajokat, és együtt maradunk, nekem is fontos a kapcsolatunk és neki is, elmegyünk a hétvégén kicsit kiruccanni, wellness stb... már be is fizettem a dologra, több időt töltünk együtt, jót fog tenni!


Sziasztok!

2013. jan. 17. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!