Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várni valakire, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni valakire, aki azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot? én N/32

Figyelt kérdés
Ő is 32 éves és azt mondta, még ki akarja élni magát, mert ez neki elmaradt. Én pedig az ismerkedés alatt eléggé beleszerettem. Szexbe így nem mentem bele, de egyébként tökéletesen összeillünk és nagyon erős vágy van közöttünk. Alig bírtam ki. Most nagyon szomorú vagyok, mert érzem legbelül, hogy ő a párom és mennyire összeillünk. Ezt ő is mondta egyébként, de megértette, hogy nem megyek bele csak szex kapcsolatba.

2013. jan. 21. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
egy 32 éves nő mire várjon? palira biztosan nem kéne!
2013. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Várjál rá, de közben ismerkedj! Lesz jobb is, hidd el!
2013. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ennyi idős létedre nem kéne a szerelemtől ilyen naívnak lenni, azt hittem csak a fiatalabbak ilyenek :P

f19

2013. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha még egy hétig nem jelentkezik keress valakit a helyére.

ha mégis jelentkezik, meg lehet rizikózni a szexet is.. végülis ha már így is szenvedsz olyan sokkal rosszabb nem lehet... aztán közben hátha meggondolja magát és happy end lesz :)

2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne szexelj vele!! Egy nőnek igenis sokat, nyom a latba, elkezdesz még jobban kötődni hozzá. Most menekülj amíg tudsz. ne várj rá, nem érdemes. Elmondta, hogy szexre kellennél, többre nem.
2013. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!