Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Mennyi idő után szoktátok kimondani egy párkapcsolatban, hogy: "szeretlek"? Lényeges az, hogy ki mondja ki elsőnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyén és más tényezők függvénye, tehát ebből nem lehet messze menő következtetést levonni, csak érdekelne..

2013. jan. 23. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem már eleve az baj,hogy 8 hónapja együtt vagytok és nem vagy biztos benne,hogy szerelmes e a párod.

Egyébként fiú vagy lány vagy?

Ha írtad már akkor bocsi...nem olvastam el a válaszokat :)

2013. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

25 éves lány vagyok. Korábbi kapcsolataimnál ez sosem jelentett "problémát" mert nem féltem attól, hogy esetleg nem kapok viszonzást, De vele kapcsolatosan..mindentől félek,rettegek. Azt hiszem ez a saját csalódásaimban és abban gyökerezik, hogy elmondta eddig minden barátnőjét előbb-utóbb megcsalta.. félek, hogy velem is ez lesz..

félek, hogy ő ezt a kapcsolatot talán nem tekinti komolynak,mert még csak 8 hónapja járunk és előttem egy 9éves kapcsolata volt..

2013. jan. 23. 12:08
 13/18 A kérdező kommentje:
de ha elmondanám neki a félelmeimet azt hihetné nem vagyok normális -pedig csak egy újabb csalódástól félek -és azt válaszolná max. hogy előre nem lehet tudni mi lesz.. éppúgy mint azt,hogy melyik kapcsolatból mi lesz - szerinte-
2013. jan. 23. 12:10
 14/18 szoctak válasza:
ha nem akkarsz csalodni, hogyha kimondod a varázslatos szót akkor meghit pillanatba mond h nagyon fontos számodra. A reakcióból letudod szürni, h mi lenne a reakció a szeretlekre. Nekünk bejött.
2013. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem tudom.. máskor is mondtam neki, hogy nagyon jó vele, és szeretek vele lenni.. erre vagy azt mondta h nekem is jó veled, vagy elmosolyodott..
2013. jan. 23. 12:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem mondogatom, mert nem tartom fontosnak. A szeretlek csak egy hülye szó, és még véletlenül sem ábrázolja azt, amit az ember érez, ha szerelmes. Ha valakit szeretek, az tudni fogja anélkül, hogy mondanám.
2013. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Az a gáz ha te elmondod és ő nem mondja neked. Enyi
2013. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

szakított.. szóval már nem kell agyaljak ezen..

Azt mondta, hogy szeret, fontos vagyok neki, minden jó velem, de most úgy érzi,hogy a későbbiekben nem lesz belém szerelmes..

2013. jan. 23. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!