Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te elhagynád a párod ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhagynád a párod ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz előre szólok, csak az válaszoljon, aki tényleg akar.

nemsoká 8 hónaposak leszünk a barátnőmmel. DE!

Ő az a fajta lány, hogy sosem küzdene pasiért, ő nem fut senki után (sztem utánam se tenné) rendkívül büszke, és inkább elveszíti a szerelmet, mint hogy a büszkeségén túlmenjen.

Mikor nem vagyunk együtt, totál semleges, neten, meg teloba is.

Mikor együtt vagyunk, semmi gond, jön, ölel puszil, spontán megcsókol, seggemet fogdossa (filmezés közbe meg a szerszámomat), csipkelődik, provokál.

Sosem hallgat rám, konzervatív, mindig a saját feje után megy. Keveset bulizik, sosem iszik egy vodkanarancsnál többet.

Az zavar, hogy gyakorlatilag, én teszek csak a kapcsolatunkért. Ő semmit. Ha hívom, jön, (vagy lemondja elég könnyen), ha akarom mehetek hozzájuk.

Könnyen elengedne, még ha fájna is neki nem mutatná ki. tudom.

Szülinapomkor még fel sem köszöntött...egy dolog, hogy őt úgy neveleték,hogy nem tartanak különösebben semmilyen ünnepet a karácsonyon kívül, de akkor is rosszul esett...:/

Szeretem, ezek ellenére is, de kicsit unom, hogy mindig csak én teszek a dolgokért.

Boldog vagyok vele, de ez nagyon zavar, hogy ő értem (meg senkiért se) tulajdonképpen semmit nem tesz, beletörődik a dolgokba legyen bármi is...minden mindegy neki...

Fáj mert hogyne fájna, tudtam hogy iylen, de bíztam abban, hogy ha közel kerülök hozzá, ez valamellyest változik...de NEM.


Szexuális életünket tekintve, panaszra nincs okom. amikor akarom szexelünk, sosem mond nemet, kíván mindig. Egyedül az orálra nem hajlandó (keveset csinlta, és sztem fél, hogy csalódást okoz vagy nem tudom, nem akarja csinálni soha), pedig nem mély torokról beszélek, hanem csak kicsit hogy szájjal ügyködjön rajta.

Az anál is tabu, amire ugyan vágyom, de nem engedi.


Köszi, aki elolvassa, és értelmes választ / véleményt ír.


Olyanokat hogy "nemérdemled meg a lányt!" meg "nem szereted, hagyd" ne írjatok, mert marhára nem így van!!!! Csak kicsit már unalmas hogy mindig én teszek a dolgokért.


22/f

20/L



2013. jan. 24. 11:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos dolgokban eléggé emlékeztet a barátnőd az én barátnőmre. Hasonlóképp nekem is ez volt a problémám: mindig az történt, amit én kezdeményeztem, ha probléma volt, én oldottam meg. Később rájöttem, hogy a saját türelmetlenségem volt az egyik akadálya annak, hogy ez változzon. Mivel nekem alacsonyabb volt az ingerküszöböm, mindig én léptem először, ha nem volt partner megoldani egy dolgot, akkor megoldottam egyedül. Javaslom, próbáld ki, hogy egy kis türelmet erőszakolsz magadra, és ezzel rákényszeríted arra, hogy ő is dolgozzon. Nálam bevált.
2013. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ez a ket bunko esete vagy mi? Err szoktak mondani, hogy 2 hulye egy par. A zsak meg a foltja stb. Komolyan megis mi a lof**** akarsz, ha bunko vagy? Kicsit engedd magadhoz kozelebb az embereket, akiket szeretsz, hatha nem bunkosaggal reagalnak a bunkosagra, hm? Mert hogy a dolgok egymast generaljak, olyan nincs, hogy a csaj ilyen holott te tenyleg szupersztar vagy. Egyszeruen nem vagy az, es a kapcsolatotok mindkettotoket tukroz. A csaj azt adja, amit kap, csak mas formaban vezeti rad vissza. Es nem tudatosan. Szoval nem vagy matyohimzes, ugyanolyan egoistak vagytok mindketten.
2013. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem akar azt nem kell erőltetni. Én sem mennék például bele az análba, szerintem jó pár lány még így van ezzel. Szerintem mondd el neki hogy nem érzed úgy hogy tesz a kapcsolatotokért és hogy nem érzed azt hogy törődne veled igazán. Nekem is idő kellett hogy megnyíljak teljesen, bár ez nekem olyan 4 hónap lehetett, mert nem találkoztunk sokat suli miatt. Mondta egyáltalán hogy szerelmes beléd? Ha valakit szeretsz, akkor törődsz vele, szóval vagy ennyire zárkózott és érzéketlen (bocsi a kifejezésért) vagy nem szerelmes.

L22

2013. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha bunkó a stílusod mit vársz? Sőt, ahogy így olvasom a kommentjeid az jön le, nem vagy bunkó, csak megjátszod magad, és ha előtte is ezt csinálod, ne csodálkozz, ha ő se vetkőzi le a gátlásait. A szexről meg annyit, hogy volt egy igazán önző kommentelő, aki olyasmit írt h ha valaki szereti a párját az örömöt okoz neki a szexben, és azt csinálja amit a párja szeretne,na ez egy világi f.asz.ság, mert ha én szeretem a párom, nem akarom, hogy olyat tegyen, amihez neki
2013. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha bunkó a stílusod mit vársz? Sőt, ahogy így olvasom a kommentjeid az jön le, nem vagy bunkó, csak megjátszod magad, és ha előtte is ezt csinálod, ne csodálkozz, ha ő se vetkőzi le a gátlásait. A szexről meg annyit, hogy volt egy igazán önző kommentelő, aki olyasmit írt h ha valaki szereti a párját az örömöt okoz neki a szexben, és azt csinálja amit a párja szeretne,na ez egy világi f.asz.ság, mert ha én szeretem a párom, nem akarom, hogy olyat tegyen, amihez neki nincs gusztusa.
2013. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ma 12:24-es válaszoló vagyok.Egyszer volt köztünk egy nagyon csúnya incidens,kifakadtam Neki,mennyire zavar,hogy a kapcsolatunkban Ő gyakorlatilag passzív,és szinte érzéketlennek tűnik,míg én a lelkem is kiteszem.Elég éles vita vált belőle,aztán Ő előállt azzal,hogy nem tudja,mit érez,talán inkább jobban szeretetet,én meg dobtam a fenébe.S lám,a kocka akkor fordult,Ő akkor változott meg,és akkor kezdett el kapaszkodni.Azóta jóval nyíltabb lett,látva a szeretetemet megnyílt előttem,szorosabb lett a kapcsolatunk.Bár akad még gond néha,olyankor szólok Neki,hogy észbe kapjon.Hozzáteszem,az ilyen emberhez egy végtelenül türelmes,kedves,megértő,ragaszkodó társ való,aki eléri,hogy az illető kinyíljon,és szerelmes legyen.Állítása szerint az,én is úgy érzem,bár szerintem nem egy a hőfok,és mai napig én teszek bele több energiát az egészbe.Ilyenkor kell leállítani magad,türelmesnek lenni,és elérni,hogy kicsit a másik is kepesszen.
2013. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Vagy ha ehhez nincs erőd,mint azt már írtam,lapát.
2013. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

az utóbbi valósult meg. legalábbis nagyon valószinű.

szerettem, de értelme nemvolt sok, hisz alig kaptam valamit

cserébe....

valahol tudtam hogy ez lesz.

Lelkileg, érzelmileg, fizikailag tropa vagyok, hurráá, de mit is vártam, én voltam a naiv...:'(

2013. jan. 24. 18:37
 29/32 anonim ***** válasza:
most szaktottatok?
2013. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

valszeg igen. :'(


szerettem, de nemvoltelég, mintmár annyiszor

ha nagyon szeretem az a baj, ha bunko vagyok, az...senki se érti a n őket....

2013. jan. 24. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!