Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te elhagynád a párod ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhagynád a párod ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz előre szólok, csak az válaszoljon, aki tényleg akar.

nemsoká 8 hónaposak leszünk a barátnőmmel. DE!

Ő az a fajta lány, hogy sosem küzdene pasiért, ő nem fut senki után (sztem utánam se tenné) rendkívül büszke, és inkább elveszíti a szerelmet, mint hogy a büszkeségén túlmenjen.

Mikor nem vagyunk együtt, totál semleges, neten, meg teloba is.

Mikor együtt vagyunk, semmi gond, jön, ölel puszil, spontán megcsókol, seggemet fogdossa (filmezés közbe meg a szerszámomat), csipkelődik, provokál.

Sosem hallgat rám, konzervatív, mindig a saját feje után megy. Keveset bulizik, sosem iszik egy vodkanarancsnál többet.

Az zavar, hogy gyakorlatilag, én teszek csak a kapcsolatunkért. Ő semmit. Ha hívom, jön, (vagy lemondja elég könnyen), ha akarom mehetek hozzájuk.

Könnyen elengedne, még ha fájna is neki nem mutatná ki. tudom.

Szülinapomkor még fel sem köszöntött...egy dolog, hogy őt úgy neveleték,hogy nem tartanak különösebben semmilyen ünnepet a karácsonyon kívül, de akkor is rosszul esett...:/

Szeretem, ezek ellenére is, de kicsit unom, hogy mindig csak én teszek a dolgokért.

Boldog vagyok vele, de ez nagyon zavar, hogy ő értem (meg senkiért se) tulajdonképpen semmit nem tesz, beletörődik a dolgokba legyen bármi is...minden mindegy neki...

Fáj mert hogyne fájna, tudtam hogy iylen, de bíztam abban, hogy ha közel kerülök hozzá, ez valamellyest változik...de NEM.


Szexuális életünket tekintve, panaszra nincs okom. amikor akarom szexelünk, sosem mond nemet, kíván mindig. Egyedül az orálra nem hajlandó (keveset csinlta, és sztem fél, hogy csalódást okoz vagy nem tudom, nem akarja csinálni soha), pedig nem mély torokról beszélek, hanem csak kicsit hogy szájjal ügyködjön rajta.

Az anál is tabu, amire ugyan vágyom, de nem engedi.


Köszi, aki elolvassa, és értelmes választ / véleményt ír.


Olyanokat hogy "nemérdemled meg a lányt!" meg "nem szereted, hagyd" ne írjatok, mert marhára nem így van!!!! Csak kicsit már unalmas hogy mindig én teszek a dolgokért.


22/f

20/L



2013. jan. 24. 11:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
ez a csaj ilyen ... ha elmondanád neki a problémád nem is értené ... szeresd így
2013. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

valóban gyanus, hogy sosem fog változtatni.

Hétvégén ha találkozom vele, felhozom a témát.

Nemhinném, hogy csak azért van velem mert nincs más...sőt...mondta többször is, hogy nagyon nagyon jó velem minden, és hogy szerelmes is noha még sosem volt, és ha én összetöröm a szivét, az fájni fog neki nagyon.


az előző kapcsolatait tekintve szerelmes még sosem volt, mindig csak ugyvolt emberekkel, hogy jovan együttvagyunk, aztán kész.

azthiszem a 7. pasija vagyok, de ugy hogy mindent beleszámolt, még azt is akivel nem volt szex.


Mindig beindul tőlem ez tény, sokszor vagyok bunko vele (ilyen a jellemem), ez bejön neki, nem is kicsit.


NEM! az előző barátnőm nem iylen volt. Más. Ő bulizós volt, meg ivott is sokszor, meg is csalt (csak csók volt de akkor is). aligha akar rá hasonlítani.

sokban jobb, mint az előző csajom. de, sajnos belé is beleszerettem, mint az előzőbe, pedig egyiket sem szabadott volna így visszanézve.

Érzelmes srác vagyok, kivülről egy bunkó f*sz aki lekezeli a nőket, belülről pedig egy olyan ember, aki hetente töbször is elejt pár könnyet a barátnőjéért, még ha tudja is hogy nem érdemli meg a lány ezt.

2013. jan. 24. 12:05
 13/32 anonim ***** válasza:

10


Ez duma, és kamu.


Az az ember aki szereti a másik embert, hozzá tartozik szívvel lélekkel, az a szexuális együttlétkor-főleg ha tudja, hogy mit szeret a másik ember-annak megadja, és maximálisan kielégiti a másik embert.


És bukta.


Az ex másolása meg egyszerűen gusztustalan. Meg mindiog ki szokott derülni.


Mint ahogy ebből a leirásból is egyértelműen látszik. Ugyanis a leírás eleje, egy értékes ám de sérült, viszont büszke nőt takar, a leírás vége meg egy üres, egomán emberről szól.

2013. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A helyedben csak akkor hagynám el ha már találtam másikat.

Csak jobb vele mint egyedül,nem?

2013. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Sajnos pozitív véleménnyel én se tudok előállni :/ csak az előzőekhez csatlakozva annyit mondanék hogy próbáljátok meg megbeszélni. Állj elé, mond el neki mi a helyzet, és adj neki egy kevés időt (1-2 hónapot) hátha változik, mert ez a hozzáállás hogy ő nem fut senki után iszonyatosan gyerekes. Az én barátnőmnek is ilyen kiírásai voltak... előttem, aztán állandóan ő hívott, ő keresett stb. Ha valóban olyan nagy érzései lennének feléd ugyanúgy keresne ahogy te őt, úgyhogy valaminek kell lennie a háttérben mert az elmondásod alapján olyan mintha fizetnél hogy legyen egy barátnőd, "akkor szexelünk amikor mondom" stb... Mindenképpen járj a végére és ha nem változik akkor kuka. Lesz más aki érted is tesz.
2013. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

mindig is tudtam, hogy a büszkeségre megy rá a kapcsolatunk majd. ezen egyikünk sem tud változtatni.

jobb velem mint egyedül, persze...sokkal jobb. de fogalmam sincs mit tegyek.

találok mást...ahha ja...sajnos a munkám miatt, nemigen tudok szórakozni eljárni, és ugyebár a buko-f*sz imidzsem miatt, ismerkedni sem tudok. Változtatni? hova? minek? azért hogy egy papucs legyek? akkor inkább a magány!

2013. jan. 24. 12:15
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Helló,Kedves Kérdező!


Meglepő módon teljesen olyan érzésem volt soraid olvasása közben,mintha mindezt én írtam volna!Azzal a különbséggel,hogy én nő vagyok,viszont az én barátom egy az egyben úgy viselkedik,mint a Te barátnőd.Hosszas tépelődés,és néhány esély után rájöttem,hogy az ilyen ember alapjában véve ezzel a fajta természettel van megáldva,ergo változni soha sem fog,senki kedvéért.Aki így viselkedik,az alapból ilyen,az Élet minden egyes területén.Egyszerűen nem érdekli,a viselkedése a másikból mit vált ki,nem érdekli,ha elveszít valakit,vagy akár az állását,ha valaki elfordul Tőle,Neki úgy is jó.Bónuszként mindehhez hozzájárul az is,hogy fogalma nincs,mi fán terem a szerelem.S hogy ez miért van?Azért,mert egoista.Azért,mert hanyag,mert lusta bármit is megtenni bárkiért,mert nehezére esik,és csakis az számít,neki mi a legjobb és legkényelmesebb.Egyszerűen flegmatikus,trehány,lusta,énközpontú,érzelmileg zárkózott,és természetesen nincs egy felnőtt szintjén,ami az érzelmi intelligenciáját illeti.

Ha nem vagy így boldog,ne számíts változásra,legjobb lesz,ha elhagyod,bármennyire is fáj.Vagy maradsz ebben a kapcsolatban,de akkor bele kell törődnöd,hogy a barátnődnek soha még csak sejtelme nem lesz arról,mi az a lángoló szerelem,amikor áldozatokat hozol a másikért,és a kedvéért változol.

2013. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"ugyebár a buko-f*sz imidzsem miatt,"


Ezt hogy érted?

2013. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

80 as a szivemből szoltál tényleg!

te hogy döntöttél? ha szabad tudni, akár priviben is megírhatod...


hogy értem? 54 es, hát ugy, hogy tényleg azvagyok, ismeretlen, sőt akár még bejövő lányokkal is egy bunko egomán énemet mutatom. a kedvességgel nem vagyok barátságban, soha nem leszek papucs!!!!! akkor inkább egyedül, magányosan halok meg, mintohgy egy olyan nővel legyek akinek 50 éven keresztül nyaltam a s*ggát! na azzttt soha!!!!!!!!!!

2013. jan. 24. 12:31
 20/32 Lifeishard ***** válasza:
A kedvesség nem egyenlő azzal, hogy papucs vagy. Amúgy pedig vannak ilyen zárkózottabb csajok, de engem is zavarna, ha csak én tennék egy kapcsolatért. (No, ezt hívják "papucsnak"! :))
2013. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!