Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány azt írja hogy fontos vagyok neki és nem szeretne elveszíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek bejöttem, de az egyik nap azt mondta hogy nem akar járni velem mert nincs ideje rám. Másnap azt mondta hogy nem jövök be neki de azt is megemlítette hogy később lehet valami kettőnk között. Ma meg azt mondta hogy fontos vagyok neki és nem szeretne elveszíteni és hogy imád, szíveket küld mellé. Mi lehet ebből az igaz?

2013. febr. 3. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a lelkitársa vagy és jó cimbora, de szex és párkapcsolat kizárva. ergo jó vagy aranyos cukifiúnak akinek elmondhatja majd h melyik pasi tetszik neki és melyik verte át.
2013. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi, én a helyedbe szóra sem méltatnám. Az emberi léleknem játékra való, keressen magának egy másik marionett figurát, aki ezt hagyja-te ne legyél az.
2013. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt is mondja hogy filmet nézne velem meg hogy mindig mennyire átölelne stb.
2013. febr. 3. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. Velem is néha szoktak így szórakozni a lányok. Én általában szoktam élvezni ezeket a helyzeteket, és én is hasonló dolgokat mondok nekik, mint amilyeneket ők mondanak nekem. Természetesen nem volt sem szex, sem csók. De mégis élveztem.
2013. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a csajod akar lenni. Azt akarja, hogy inkább legyél te neki a barinője.
2013. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tettei nem azt mutatják, hogy mint embert téged tisztelne és kedvelne, hanem egyszerűen lenéz, azért meri ezt megtenni veled. Csicskásnak tart-semmi többnek.

Tudom, hogy ez kemény volt-de a cselekedetei alapján ez van sajna.Kivágnám..

2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak szívat, hagyd a francba.
2013. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fúú.. mennyi gyökér van még a világon..mind csajok mind pasik között.. persze vannak kivételek.. .. a lényeg a csaj csak szórakozik... biztosan nagyon unja magát otthon... és nem talál jobb játékot magának.. én elküldeném melegebb éghajlatra... senki érzéseivel nem ér játszadozni.. még így sem..
2013. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az előttem szólok ellenében saját tapasztaltból mondom, hogy néha van olyan, hogy tényleg nem tudod, mit is érzel valaki iránt pontosan...Velem is volt, h egyik nap utáltam, másik nap meg szerettem... Sztem próbáld meg, de ne lovald bele nagyon magad... Öleld át, legyetek együtt, adjatok magatoknak egy esélyt és majd akkor talán rájön, és talán te is érezni fogod, h mit is érez igazából...
2013. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!