Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen bonyolúlt helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen bonyolúlt helyzetben ti mit tennétek? (lent)

Figyelt kérdés

Kifelé jövök egy kapcsolatból(inkább már ki is jöttem,de még együu lakunk),megismertem közben valakit akiben nagy fantáziát látok/láttam.Már találkoztunk is többször,minden nap beszélgetünk neten és nőiesen bevallom,hogy megkedveltem,elmondása szerint ő is engem.Fantasztikus pasinak tartom.Tehát randik alkalmával minden jól ment.

Én nagyon sokat dolgozok és van,hogy nem tudok írni egész nap.

Egyik este irtam neki,hogy fáradt vagyok(kicsit hisztis is voltam) és úgy volt,hogy lefekszem,de pont rám írt 1 ismerős és az én kedvesem csak annyit látott,hogy nem alszok,annak ellenére,hogy azt mondtam neki.Ezek után akartam vele kommunikálni,de inkább sikerült veszekedni.Ën nem akartam megbántani,de hiába kérdeztem bármit is nem válaszolt.Ez így van lassan egy hete.Szerintetek?



2013. febr. 3. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb költözz el,aztán tervezz az újjal,úgy lenne korrekt
2013. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hanariko ***** válasza:
hogy sikerült ebből veszekedést produkálni? miért nem mondtad meg hogy "bocs, csak rámírtak"? ha meg nem hisz neked (már most) akkor az elég... szóval érted. gáz.
2013. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A költözés folyamatban van:)ezzel nincs gond!
2013. febr. 3. 23:58
 4/7 fospuska ***** válasza:
ego az van. kell ez neked...? :)
2013. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Passz.Arra gondolok,hogy valami mäs van a háttérben vagy valaki.
2013. febr. 4. 00:01
 6/7 A kérdező kommentje:
3.!Mire gondolsz?
2013. febr. 4. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs itt harmadik. Inkább az ego..

De tényleg igaza volt az előttem szólóknak ha már most ezt csinálja mi lesz később? egy kicsit sértődékeny szerintem. :)

2013. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!