Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a családomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a családomnak, hogy összejöttem egy román lánnyal?

Figyelt kérdés
Én Erdélyben élek. 32 éves vagyok, és nagyon régóta nem volt barátnőm. Nemrég megismerkedtem egy nagyon szép, okos és kedves román lánnyal. Apám mindig azért csesztet, mert nem vagyok még nős, és igaza van valamilyen szinten. Értelmiségi vagyok, Diana most végzett a brassói egyetemen. Otthon azonban nem merem elmondani. Nagyapám szívinfarktust is kapna, annyira utálja a románokat.
2013. febr. 2. 08:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul regáti román lány.
2013. febr. 2. 08:43
 2/13 anonim ***** válasza:
És ez mit is jelent? Nem vagyok teljesen tisztában a Romániai viszonyokkal, szinte csak Székely földről érkező emberekkel állok kapcsolatban... Szóval ez a lány magyar viszonylatban cigány? Vagy félre értettem valamit?
2013. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Meg is érdemled, ha egy román nőnél nem találtál jobbat.
2013. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

ma 08:47


Te mivel vagy különb? Pár szóval írd már le nekünk.

2013. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dehogy cigány. A romám meg a cigány nem ugyanaz. Ugyanúgy nem ugyanaz, mint a magyar meg a cigány, bár lehet, hogy Ausztriában azt hiszik. A regáti azt jelenti, hogy a régi (1920 előtti) román vidékekről származik. Ő történetesen Piatra Neamt-ban született, ami Moldvában, Neamt megyében van. Regát még az Erdélytől délre fekvő területek is: Munténia, Olténia. Dobrudzsa.


Annak aki azt írta, hogy miért csak román lányt találtam, üzenem, hogy én nem a Székelyföldön élek, hanem Brassóban.

2013. febr. 2. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:

A brassóit szeretem... :D

Amúgy nem bunkóságból kérdeztem, hogy cigány-e... Azért mert tényleg nem tudtam...

Szóval... Külső megjelenésében van valami ami eltér tőled? Azaz barnább a bőre? Ha csak kicsit sötétebb a bőre a nagyfaternak lehet azt mondani, hogy sokat szolizik... :D

Amúgy meg, basszus, felnőtt ember vagy! Nehogymár a szüleid még beleszóljanak az életedbe.

Én 26 évesen saját lakásban élek, saját autóval, és lassan menyasszonnyal...

2013. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Te mivel vagy különb? Pár szóval írd már le nekünk.


Erről apámat vagy nagyapámat kérdezd. Ők Gyergyóban élnek. Mellesleg ha nagyon szorosan vesszük, anyai nagyapám örmény. Gyergyóban megértem, hogy nem sok románt látnak, de nekem itt kell élnem és dolgoznom Brassóban. Nagy katolikus család vagyunk. Nagyapám első szava biztos az lenne, hogy " majd a pópa fog összeadni benneteket ?"

Olyan magyarországi válaszolók nem érdekelnek, akik nem ismerik az erdélyi viszonyokat. Ott még sokan azt sem tudják, hogy Romániában magyarok is élnek (tapasztalatból mondom). Nekik a kettős állampolgársági népszavazás eredményét köszönhetjük csak.

2013. febr. 2. 09:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez vicc? 32 évesen nem lehetsz ennyire befolyásolható, azt tedd ami neked jó.

A szóbeszédekkel ellentétbe a románok nagyon jó emberek, legalábbis én ezt tapasztaltam.

2013. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem az erdélyi viszonyokat, de ha a csaj rendes okos stb és te szereted őt akkor szerintem nem kell érdekeljen a szüleid véleménye. Felnőtt ember vagy te hozod a döntéseket apunak meg meg lehet mondani hogy ez van ezt kell szeretni.
2013. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Alj a sarkadra b+ es ha valoban komoly a kapcsolat akkor mondd el minel hamarabb! Kenytelenek lesznek elfogadni azt amibe amugy semmi beleszolasuk nincs.Gondolkozz el rajta hogy neked a sajat boldogsagod a fontos vagy az hogy mit gondol a csaladod?

A 'nagymagyaroknak' meg meg kene vegre erteni hogy elsosorban nem magyarok vagy romanok vagyunk hanem Emberek!

2013. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!