Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » összejöttem 1 sráccal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöttem 1 sráccal, és nagyon gáz lett a vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

összejöttem 1 fiúval. béla a neve. jártunk kb 1 hónapot, de szakítottam vele, mert büdös volt a szája.(megpróbált valamit csinálni a lehelletével, de nem nagyon jött össze..)

aztán összejöttem a legjobb barátjával, aki dobott 1 nap után lelkiismerete bántotta állítólag.... őt cipriánnak hívják. de aztán most rájöttem, hogy még mindig szeretem bélát, és visszaakarok menni hozzá. mit tegyek??? kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!!! köszi előre is :)


ráhel



2013. febr. 5. 16:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
várj 3 évet, aztán gondold újra
2013. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
csak az a baj h van 1 csak kitti, akinek még büdösebb a szája mint nekem :////// és lehet h járni fognak!! hogy lehetne még büdösebb a szám???
2013. febr. 5. 17:12
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te egy trollface vagy! :)
2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
egy vödör tik-takkal becsrengetnék hozzá :D
2013. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fake!!!!!
2013. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
fake, de a középkategória tetejéről. Azért nem kéne már tovább húzni itt a szerencsétlen válaszolókat
2013. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ez nem fake!!!! csak azt akarom h büdös legyen a szám!! lécci írjatok normális válaszokat!!! nagyon szeretném ezt a fiút,és ha csak úgy kaphatom meg h büdös a szám, nem érdekel !!!! kérlek segítsetek máááár!!!!! <3<3<3<3<3
2013. febr. 5. 21:09
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez most nem vicces.
2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ebben az a vicces, hogy én Kitti vagyok és egy Béla nevű srác kattant rám :'D
2013. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vedd rá, hogy mosson fogat. Tuti módszer, hidd el, beválik! ;)
2013. febr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!