Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az már nagy baj, ha unom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már nagy baj, ha unom a párom állandó beszédét? Lent. ->

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt,és én nem vagyok annyira beszédes. Mármint csak arról nem szeretek beszélni,ami mindennapos. Hogy mit csináltam 5 perce és mit fogok csinálni 5 perc múlva..Mi volt ma,mit tanultam,mit ettem.. Szóval ezek halál unalmasak,a falra mászok lassan tőle.

Ő meg imádja kivesézni nekem lelkesen,hogy mikor hogyan és mit csinált.Ha egy napig ezt nem tehetné meg,akkor mindkét napját elmondja ,én meg sem szólalhatok szinte közben.Ez valahogy így elveszi a kedvem.. Tudom,hogy furcsa. Csak nagyon morfondírozok rajta,hogy ha ezt így viselem,akkor talán nem tudom megadni neki az odafigyelést. És nem fog menni sokáig. Vagyis nemtudom. A lényeg: volt már valakivel ilyen? Unta a sok fölösleges beszédet? (Már leültem vele 3szor,nagyon bántotta a dolog,próbált odafigyelni ,de nem ment neki.És olyan kis lelkes,nem akarom félbeszakítani,hogy ez engem nem érdekel)



2013. febr. 7. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm barátnője rettentően sokat beszél. De tényleg és még agresszív is, pláne ha félbeszakítják.

De tök idegenekkel is...szóf.sása van folyamatosan.

Ő úgy csinálja, mintha figyelne, de közbe pl gondolkodik egyéb dolgokon, meg tévézik, meg hasonlók.

Ha pl telefonálnak leteszi maga mellé a telefont a csaj meg csak mondja mondja mondja...néha felveszi aházik egyet és megy tovább az élet. Közbe TV, vagy kaja :D

Szerintem próbáld ki.

2013. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

igazából az előbb telefonált,és 40 percig csak mondta mondta,én addig főztem egyet és meg is vacsiztam,de az a baj,hogy közbekérdez,hogy Figyelsz?,és akkor mondom,hogy aha,megkér ,hogy mondjam vissza,és nem tudom. Erre megsértődik. A részéről sem helyes és részemről sem helyes. ujuj :D

Mi emberek annnyira problémásak tudunk lenni. De pl ez a téma érdekel. Ki milyen,kiben hogy zajlik ez le. Na Őt ez nemigazán :D ...

2013. febr. 7. 17:32
 13/16 anonim ***** válasza:
én pl hasonló szituban nagyon figyelő arcot tudok vágni, és közben gondolkodni a saját dolgaimról ... még nem buktam le :)
2013. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

utolsó: én is. :D


Amúgy ha ez nem máködik, akkor egyszerűen mond e lneki, hogy figyu, szivesen meghallgatom mi történt veled ma, meg haosonlók de ne negyven percben, mert van dolgom épp elég (pl sz.rnom kell.vagy hasonlók tudom megint alpári vagyok de na..:D)


Mond el neki, hogy ne legyen már lány, és szedje össze magát, ne rinyáljon folyton. Senkit nem érdekel (godolom téged sem, illetve ja írtad, hogy nem) hogy mikor melyik fülcimpáját vakarászta meg.

2013. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hirtelen lett ilyen, hanem ilyennek szeretted meg. Ezek a tipikusan apró hibák akkor kezdik idegesíteni az embert, ha kezd kiszeretni a másikból. A következő etap az lesz, amikor már a puszta kéztartása, levegővétele is zavarni fog. Akkor már közeleg a vég.
2013. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem is ilyen a barátnőm :DD pl amikor nálam alszik és fáradt akkor szóhoz jutok :DD de egyébként van hogy beszél és engem annyira nem érdekel hogy nem is hallok csak annyit hpgy "te is" vagy "te mit szólnál" régebben mondtam hogy "bocsi nemfigyeltem elmondanád mégegyszer?" NA EZT NE TEDD :DDD mondd azt hogy háát nemtudom valószínűleg azt amit te :DD de ő nem veszi magára :DD
2013. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!