Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A múlthéten bulizni voltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlthéten bulizni voltam és megismerkedtem egy arab fiúval. Azóta is találkozunk. De a szüleimnek nem merem elmondani, ráadásul félt mindenki. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Sok nőt megszédített már a kedvességük, de ha elmész vele oda ahol lakik, akkor majd még a végén nem enged haza!
2013. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Az araboknak teljesen más a kultúrkörük. Nagyon szegényes lehet a műveltséged, ha ezt nem tudod. Nem azért bánnak európai szemmel kutyaként a nőkkel, mert "szemetek", hanem mert az ő szokásrendszerükben ez a normális. Persze, szimpatikus kedves fiú, én ezt abszolút elhiszem. Egészen ilyen lesz az udvarlás során, amíg meg nem kap téged, hízelegni azt nagyon tudnak. Elszórakozhatsz vele laza keretek között, de komoly kapcsolatba ne bonyolódj vele.
2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nekünk meg ez nem normális ami nekik, szóval, azt a kultúrát egy európai nő sose tudná megszokni!
2013. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tisztában vagyok a kultúrájukkal, csak ismeretlen helyzet.Egyébként hastáncos vagyok,ugye ezt náluk is táncolják,talán emiatt is veszem lazábban,mert a hangulat az már ismerős
2013. febr. 9. 13:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Papír kell neki. Felejtsd el.
2013. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem könnyű azt.
2013. febr. 10. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!