Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat vagy kalandozás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat vagy kalandozás? Pro-kontra!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 23 éves egyszerű srác vagyok egy egyszerű szakmával, és 2 éve 1 hónapja boldog párkapcsolatban élek egy korombeli lánnyal, aki orvosnak tanul. Okos, sexy, tudunk hülyéskedni, jó fej, jó fej családja van, az apjával nagyon összehaverkodtam, az anyukája nem győz dicsérni, tehát ez az idilli tökéletes dolognak kinéző valami az, ami nekem van.


De még sem vagyok boldog. Nagyon szeretem, nagyon szeretem vele eltölteni az időt. De úgy érzem vesztegetem, és eljátszom azt az időt amit vele töltök. Mostanában túl sokat vagyunk együtt, nem jut időm magamra. Hülyén hangzik de gondoljatok bele: nem alszol akkor amikor akarsz, nem mész sörözni amikor akarsz, mert tekintettel kell lenned a másikra, nem csinálhatsz hülyét magadból egy ismeretlen csaj előtt aki épp megtetszik. Még ha nem is csinál belőle problémát, figyelni kell egymásra. És ez nekem teher, lassan egyre nagyobb. Szarnék a világba, csinálnám a dolgomat, és fittyet hánynék az egész életemre. Mennék az utamra. Lustulnék, csajoznék, részegednék, a munkámban pedig istápolnám magam, hogy jobban menjen a bolt.(villanyszerelőként dolgozom, és nem csak szerintem egész jól csinálom)


A fő baj a nők. Meglátok a volánbuszon egy szép lányt, és azonnal felizgulok, és próbálom ruha nélkül elképzelni. Ha szemezek vele, és mosolygunk is egymásra, azonnal feléled a vadászösztön (és az ezredes is), már mennék is szövegelni, aztán pedig akár ott helyben mindenki előtt megadni neki mindent, amit egy férfi adhat egy nőnek testileg. Vágyom a szexre idegen nőkkel, vágyom a vadászatra, vágyom arra, hogy azon kattoghassak, lefekszik-e velem, vagy sem.

Lassan ott tartunk, hogy jobban felizgulok egy idegen dekoratívabb lányra ruhában, mint a barátnőmre ruha nélkül, pedig szép barátnőm van. Megszokás. Úgy érzem a megszokás áldozata lettem. Mit tennétek a helyemben?


Ha otthagyom a kapcsolatomat lehet elbukok rengeteg lehetőségtől. Lehet elbukok egy millió szép emberi érzéssel teli életet / életrészt.


A másik oldalról, viszont ha eljövök, annyi nőt dughatok amennyit akarok, azt csinálnék amit akarnék, annyit randiznék amennyit akarnék, és azzal a lánnyal kamatyolnék amelyikkel csak szeretnék. Kiélvezném minden eggyes randit mint egy 14 éves hülyegyerek.

Az ismeretlen, az idegen, a vadászösztön, aztán pedig a jól megérdemelt szenvedélyes szex. Aztán pedig a kínos, vagy épp nem kínos beszélgetés, vagy távozás.

Mi a véleményetek?



2013. febr. 13. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ez a kapcsolat már nem tud lekötni téged, másra vágysz, lehet, hogy kalandra, lehet, hogy csak szabadságra. Engedd el, ennek úgyse lenne jó vége.
2013. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos és gyakori dolog. Fiatal vagy, természetes, hogy így érzel. Lehet, ha most kilépnél a kapcsolatból jó kalandokban lehetne részed és élveznéd a függetlenséget, de később megbánnád. Viszont tisztelem az önuralmad, hogy még nem csaltad meg a lányt. Először is tisztázd magadban mit is szeretnél pontosan aztán vár egy komoly beszélgetés a lánnyal!
2013. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy mire vágysz
2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy mire van szükséged. Amúgy tipikus. Az ember jobban szeret küzdeni, aggódni, drámázni, mint egy stabil, megszerzett dolgot megbecsülni. Itt is ugyanaz a helyzet, mint a Jófiú vs Rosszfiú témában. Pezsgés meg érzelmi felkavarodás kell, azt pedig számodra a "vadászat" adja meg.

Szerintem mondd el őszintén ezt a barátnődnek és szakítsatok, semmiképp se csald meg.

2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény barátnőd. :-(


De ha már nem izgat fel, akkor jobb neki, ha különválnak az útjaitok.

2013. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy megérdemli a barátnőd, hogy ismerje ezeket a gondolatokat...
2013. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

húh, ez nagyon őszinte volt, elismerésem!!


ennyit megérdemelne a 2 éves kapcsolat, egy kiméletes versióban, amig még nem késő..


gondolj csak bele, ellenkező esetben neked hogyan esene egy ilyen kapcsolat akár nő akár férfiként egy ilyen érzésekkel teli partner.


vannak ilyen tipusú emberek akik a fókuszt arra irányitják amit elmúlasztanak amikor nagyon nagy harmóniában élnek, mint most te, és azon agyalnak, hogy milyen lenn tiniként élni, te már most megkaptad azt amit egy 30-40 éves korban vágynának az emberek, és már csak a gyerek hiányozna.


mivel még nem vagy elég érett /bocsánat/ és nem tudod értékelni a szépet és a jót, ezért eldobod magadtól, majd mikor már elég érett leszel és visszagondolsz, akkor fogod majd értékelni, hogy mit is vesztettél, de arra már egy kiégett emberré válsz, és nehéz lesz ilyen szép idilt ismét megteremteni.


nagyon szerencsés vagy, de még ezt nem láthatod, csak ha évek múlva a kitombolt évek után, majd családra vágynál és nem jön egy olyan lány az életedbe aki most melletted van hm? nagyon fogsz csodálkoni nem?

2013. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!