Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírom az elképzelt nőideáloma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom az elképzelt nőideálomat. Ugye túlságosan sokat várok el?

Figyelt kérdés

Legyen:

-20-30 év közötti

-Intelligens

-Visszahúzódóbb típus

-Hagyományosabb világfelfogású

-Kedves, aranyos, nőies, természetes megjelenésű

-Inkább humán, mint reál beállítottságú

-Hűséges és életre szóló kapcsolatot keressen

-Hosszú hajú (de ez már nem is feltétel)


Ugye túl sokat kérek? Nem találom lassan 30 éve a megfelelő párt magam mellé. Kedves, intelligens, művelt srác vagyok, tág érdeklődési körrel. A külsőmmel sem volt soha gondom, bár vagyonos és nagy dumás tényleg nem vagyok.



2013. jan. 25. 14:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
Sajátos tapasztalat hogy 20 éves kor fölött igenis rengeteget számít a vagyoni helyzet a lányoknál.
2013. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nem valami túl nagyok az elvárásaid :D
2013. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy humán beállítottságú? A kedvenc színét és együttesét nem akarod meghatározni helyette?
2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy inkább humán beállítottságú legyen?

Szerintem nem vészes a lista, habár a pénz miatt lehet, hogy sokaknál elbuknál. Ha nem vagyok indiszkrét, nagyon szegényen élsz, vagy átlagosan? Mert nem mindegy.

2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Ha 30 éve nem találsz társat, akkor sürgősen vegyél vissza az elvárásaidból, mert nem véletlen, hogy így alakult az életed!
2013. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Nem tudod mi az a humán beállítottság? :D

Azt jelenti, hogy a kütyük, gépek, autók, fizika, matek, kémia, pénzügy-gazdaság, bulvár helyett inkább az irodalom, a történelem, a zene, vagy a többi művészet érdekelje.

2013. jan. 25. 14:32
 7/42 A kérdező kommentje:
Volt már három barátnőm, az IDEÁLIS TÁRSAT nem találom mindössze. Egyikük sem illett bele mellesleg a fenti képbe valami miatt.
2013. jan. 25. 14:34
 8/42 anonim ***** válasza:

Nem sok, bár szerintem (az én szemszögemből nézve) vannak itt olyan kitételek, amelyek csak feleslegesen szűkítenék a kört.

Pl. ez a reál-humán beállítottság. Elhiszem, hogy szeretnél minél több közös témát, de egy reál és egy humán beállítottságú is remekül el tud beszélgetni egymással.

A korbehatárolás is ilyen, kivéve ha nem mereven állítottad be, hanem csak egy körülbelüli értéket adtál meg.

2013. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Tanárként dolgozom doktori képzés (PhD) mellett. Nettó 80 körül kapok.
2013. jan. 25. 14:37
 10/42 anonim ***** válasza:

Ja hogy a bulvar real topik... na ma is tanultam valami baromsagot.


Eppenseggel akadnak ilyen ismeroseim, szoval gondolom rosszfele keresgelsz :)

2013. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!