Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! 22 éves srác vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durzoblint kérdése:

Üdv! 22 éves srác vagyok, a barátnőmmel lassan másfél éve vagyunk együtt de én kezdem unni a kapcsolatot. Ő nagyon komolyan gondolja és szerelmes belém de én nem érzem már ugyan ezt. Mit tegyek? Hogyan szakítsak vele humánusan?

Figyelt kérdés
Most készül az érettségire, attól félek hogy emiatt nem fog 100%-ot kihozzni magából.Mit tegyek szoritsam össze a fogam és várjak még 2 hónapot?

2013. febr. 21. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

11:17


sajnos az ilyen sosem fogja azt megtapasztalni...



humánus szakítás: nos személyesen. Ne fb-n, ne smsm-ben, ne twitteren,.

2013. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az első kicsit hosszabb kapcsolatomban én is érettségi előtt szakítottam, de az akkor még nem vlt végleges. meg is könnyebbültem , és tudtam a tanulásra figyelni. bár ki kellett nyomnom párszor a telefont mert hívott az exem. szép nyugiban leérettségiztem


de ez azért nem ugyanaz mintha én totál szerelmes vagyok, és akkor vizsgák előtt dobnak ki!


viszont mikor már a jogi szakvizsgát csináltam 1 éve jártam a párommal aki azóta már a férjem.

én könnyebben tudtam úgy tanulni hogy tudtam minden oké, nem viselkedett velem furán....


ezt azért írom mert lehet hogy a lány észrevenné hogy valami nem stimmel, ha vársz a szakítással.


szerintem mond meg neki minél előbb a dolgot. nem fog belepusztulni hidd el. csak személyesen tedd, és próbáld meg kíméletesen. értsd úgy hogy ne azt mond neki hogy figyi unlak.... hanem hogy már nem érzel úgy iránta mint régen. magyarul kicsit figyelj oda hogy fogalmazol szakításkor.


sok sikert


26/N

2013. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem jobban megy a tanulás szingliként. Szabadok a hétvégéim, nem kell fb-on lógnom este, nem kell energiát ölnöm a kapcsolatba..
2013. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az eretttsegi joval kesobb lesz. Nem hiszem h mar most annyira tanul. Inkabb most azakits vele mert nem jo az ilyen dolgokat huzni. O is eszreveheti rajtad h gond van, az rosszabb attol nem fog tudni teljesiteni. erettsegire kiheveri es majd uj celokat fog kituzni maga ele. talan pont azt hogy jol tanul es lesz belole valaki.
2013. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy ott tudnád hagyni, és már most más lányokra hajtassz, akkor nem is vagy szerelmes csak egy barom.
2015. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia ne tedd meg mert a csaj nagyon padlót fog kapni !! Ez embertelenség ha most szakitanál vele mert aza lány szeret téged. Es a vizsga se ugy sikerülne nekei ha most dobnád el magadtol !!

Szerintem egyenlőre ne számíts vele várd meg a vizsga végét !!

És mond meg neki nem megy köztetek a dolog de jol gondold át hogy kit dobol el magadtól lehet pont az igazit aki tiszta szívből szeret 😉

2016. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!