Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat 15 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Effiee kérdése:

Távkapcsolat 15 évesen? Esélytelen lenne? :/

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon kedves, helyes fiút, szerinte is aranyos vagyok és szép. Egy hete beszélgetünk folyamatosan, és kezdem azt észrevenni, hogy belezúgok. Szinte ugyanaz az érdeklődési körünk, mindenben egyetértünk... a gond a távolság. Mondta, hogy az előző barátnőjével is távkapcsolatban volt, de a lánynak ez nem tetszett, pedig minden hétvégén lejárt hozzá. :( Köztük is 200 km volt kb. a távolság. Esélytelen lenne, hogy járjunk, inkább felejtsem el? :/

Mindenhogy ő az akiről álmodom, teljesen tehetetlen helyzetben vagyok. :(



2013. febr. 28. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy 200 km-es távkapcsom. A kulcsszó a VOLT-on van sajnos. :/ Mi nem tudtuk a heti találkát megoldani, elég ritkán találkoztunk, és volt, hogy beszélni is alig tudtunk (fb, telefon stb.). Sokszok szakítottunk-összejöttünk, de végül januárban vágleg (?) szakítottunk. Most pénteken megint fogunk találkozni, mert megyek a nagymamámhoz, ahol ő is lakik... :S Félek.


Nektek sok sikert!!! :)

2013. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

ugyan ilyen helyzetben vagyok... 14/L.

Szóval, mondhatni megértelek^^

mondjuk velem (?) az a baj, h nem engednek a szüleim...

2013. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ohh.:/ Gondolom ez olyan se veled, se nélküled kapcsolat.


Sajnos eléggé úgy áll, hogy engem sem engednek el... A szülők szerint 15 évesen még fiatalok vagyunk az egymásnál alváshoz. Nem az, hogy nem bíznak bennem, mert bíznak, de végeredményben ő is egy fiú...

2013. márc. 19. 17:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 17 leszek idén. Tavaly nyáron összejöttem egy német fiúval, akkor itt voltak a mamájánál. Csak nyaranta jönnek. Ő 22 lesz idén. Dolgozik és nem nagyon kap szabadságot. Nem oldottuk meg a találkozást. Folytatjuk nyáron. Ebben maradtunk. Viszont neki is és nekem is két hónapja lett más (én tegnap este szakítottam a barátommal sokadszorra, mert valamiért nem vagyok belé szerelmes). Ha megmarad a nője, akkor nem lesz semmi. :( Ha nem lenne neki nyáron, akkor az nagyon szuper lenne. :)
2013. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!