Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége mert nem jó a pedigréd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége mert nem jó a pedigréd?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan hogy vége lett a kapcsolatnak mert iszonyatosan kiütközött hogy míg ő értelmiségi család,biztos anyagi háttér, szerető család, drága utazások, addig ti és a ti családotok az ellenkezője?

2013. febr. 28. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
mindenünk a Kutya!
2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ok miatt van vége egy kapcsolatnak azért nem kár!!!!
2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a pedigree szar egyébként.. moslék.
2013. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt,mert iskolázott anyuka elkönyvelte,hogy a mi családunk egyszerű szakmunkásokból áll össze,ergó nem értelmiségi.Pénzünk sincs,így rangon alulinak számítunk.
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult... zavaró tud lenni a dolog...
2013. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátigen, kutyakjával kinálni az értlemiséget nem vezet jóra..
2013. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2013. febr. 28. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok


Egyébként kettőnk közül a pasi volt az "értelmiségi", de engem zavart jobban a "különbség", őt egyáltalán nem. Az anyukáját egy kicsit, de elfogadott...

2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ettől hatszor nevetségesebb dolog történt.

A fiú édesapja, Azt mondta, hogy nem engedheti meg azt, hogy nem egy előkelő család vagyunk, mert ő minisztériumi személygépkocsi vezető. Én csak annyit mondtam, hogy az én apukám adminisztrációban dolgozik. Egy adminisztrátor családjába a fia nem házasodhat be. azt nem mondtam, hogy Milyen adminisztrációban dolgozik, mert kellőképpen megsértődtem.

Mellesleg ő szállítja az olyan adminisztrációban dolgozó embereket, mint az édesapám. Ezt nem mondtam, de ha nekik a pedigré számít, és pláne ilyen pedigré, akkor nekem nincs semmi keresnivalóm a családba, pláne, hogy a fiú sem érezte át, hogy mennyire megsértettek engem.

2013. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A családfám 800 éves, mindkét ágról nemesi család vagyunk, de ez még halványan sem merült fel semmilyen kapcsolatomban.


Aki ez alapján dönt, az többet hisz magáról, mint amennyi valójában.

A vicces az, hogy az újgazdagoknál szokás ilyen témákon pörögni. Sokan megjátsszák magukat közülük, és észre sem veszik, mennyire lejáratják magukat.

2013. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!