Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vége mert nem jó a pedigréd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége mert nem jó a pedigréd?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan hogy vége lett a kapcsolatnak mert iszonyatosan kiütközött hogy míg ő értelmiségi család,biztos anyagi háttér, szerető család, drága utazások, addig ti és a ti családotok az ellenkezője?

2013. febr. 28. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsák... folt...

Ha nincs azonos érdeklődési körötök, hátteretek, élményeitek, akkor másként látjátok és fogjátok fel a világot.

Nem azt mondom, hogy az egyik jobb, a másik rosszabb, csak azt, hogy másképpen.

2013. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ez marhaság

a párkapcsolatod egy dolog, a család egy másik

ki nem sz*rja le, hogy a családod mit gondol a párodról és fordítva?

én mindig külön kezelem. ha fateréknak nem tetszik, leszarom, nem ők járnak vele.

Anyagi háttér? megint csak.....

mi kb középszinten élünk. ház, autók (nem újak, tizen-huszon évesek) stabil háttér.

Volt párom háttere rosszabb volt, de nem érdekelt, nem azon múlik, és nem várta hogy pénzeljem.

Jelenlegi páromék jobban élnek (lényegesen) mint én. Sose vártam tőle hogy pénzeljen, stb, és nem "szégyelltem" hogy anyagilag kevesebb vagyok náluk.

Nem a családja kell, hanem Ő! Ennyi a történet.

Egy párkapcsolat 2 emberről szól. Ha a szülőknek nem tetszik, akkor max szóvá tehetik, de aki meg enged ilyen téren a szülői nyomásnak, az egy KAPITÁLIS F*SZ!!! már bocsánat.

2013. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!