Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, most őszintén, ti már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most őszintén, ti már tényleg csak a szex miatt vagytok együtt egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Csak mert akikkel én eddig találkoztam, mindnek csak a szexre fájt a foga. Egy angol sráccal is egy ideig barátkoztam (Angliában élek) és alighogy megcsókolt, már azt kérdezte tőlem fb-on, hogy átjöhetne hozzám egy menetre. És mindig ezt történt, vagy egyszerűen otthagytak faképnél. Pedig ápolt és rendes lány vagyok, nem vagyok bunkó, csak csendes, meg félénk (a múltam miatt) vagy pont az ilyen típusú lányokat utáljátok? Csak a vagány, magabiztosakatr szeretitek, akik viszont csak a szexhez értenek? Most őszinén.

2013. márc. 3. 01:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb csak arra jó.
2013. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, akivel megértjük egymást. És nem a szex a legfontosabb számomra, elhiheted! :)
2013. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nagyon rossz helyen keresel ezek szerint...mert sztem a legtöbb srác pont az ilyen lányokat keresik mint amilyen te is vagy...
2013. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha angliában járok, megihatnánk egy kávét. Legközelebb még1et. És nem akarlak megdugni. Hihető? Pedig igaz.
2013. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem azokat a lányokat, akik azon nyivákolnak, hogy "csak a szex miatt tart". A szex jó dolog, megérteném, ha másra se kellenél neki, csak hogy a lakását takarítsd.
2013. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

én kicsit megváltoztatnám a kérdést, nem vedd magadra, ha nem inged:

miért csak a szexet akarják tőled a srácok?

a) mert ilyen srácokat keresel

b) csak azt tudod nyújtani nekik

egyébként én nem azért lennék együtt senkivel, viszont én meg a kutyának sem kellenék :D :/

2013. márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 fospuska ***** válasza:
hát nemtom,felőlem lehet akármekkora dugás,én nem szeretem a nagyszájú, marhára öntudatos csajokat. csak a jó szex miatt sose maradtam együtt egy nővel. az a legtöbb esetben tanítható,tehát az még a legkevesebb.
2013. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hogy hogy már? Mindig is csak amiatt voltam együtt.Nem a szex annyira a lényeg néha a petting is elég,de a külső fontos.Egy ápolt és rendes lány lehet,hogy nem érdekel annyira,mint egy külsőre tetsző,de nem annyira rendes csaj.

De ha az angoloknál élsz akkor az angol fiúknak kéne ezt a kérdést feltenni,lehet amúgy,hogy a bevándorlókat vagy a magyarokat könnyen kaphatónak tartják,azért használtak ki.

2013. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Erre muszáj nemmel felelnem.


Én pl. totál bele vagyok esve egy lányba (verseket írok neki, ajándékot adok ha úgy van, olvadozok a pillantásától stb...), de tudom hogy sosem lenne esélyem vele a szexre, mégis minden pillanatot élvezek, amit vele tölthetek el :)

Szóval nekem pl. totál nem az a lényeg...

2013. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem a félénk, csendes lányokat, de azt nem bírom, ha elutasítóak és elzárkóznak mindentől, úgy érzem nem tetszem a lánynak és akkor lépek tovább más lányra, aki akar engem.
2013. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!