Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar a tudat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a tudat, hogy a párotok előttetek másokkal csókolózott, szexelt, másokat elégített ki orálisan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem zavar, de mit tudok tenni?!
2013. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem zavar, miért is zavarna? Előttem is élt, amíg nem ismert, nem kérhetem számon.

Az viszont erősen zavarna, ha ő ilyeneken gondolkodna, mint te.

2013. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavar, mert a barátnőm velem csókolózott, szexelt egyedül...:D
2013. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én feküdtem már le egész nagy ribanccal is,meg jártam olyan csajjal,aki volt mással is már elötte.És szerintem nem kell ennek zavarónak lennie,hiszen én is nyaltam már ki csajt,és x idővel később,csókolóztam megy másikkal.Azért a kettő közt nem 2 perc volt az x,és tisztogatva is lett a képem a kettő közt.

De ennyiből az anyukák ne ouszilják meg a gyerekeiket,hiszen azzal a szájjal este szoptak.

Ez nem így megy,legalábbis szerintem.

De biztos lesz itt olyan,akit zavar,vagy aki pont ezért csakis szüzekkel akar össze jönni.

2013. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem az zavar, hogy most mással csinálja ugyanezeket.. :(
2013. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék, hogy attól függ kikkel csinálta ezeket... Ha valami sza.rt összeszedett tőlük, amit átadhat nekem, akkor az már több ,mint zavaró lenne. Akkor zavarna még, ha mondjuk többször felhozná témaként ezeket. Egyébként nem zavar és nem is foglalkozom vele, ritka az, ha egy nő vagy egy férfi csak egy emberrel csókolózott vagy szexelt egész életében.
2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bevallom zavar, de tudom, h nem kéne. abban bízok, hogy engem szeret a legjobban, nem az előzőket... ezvan
2013. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert tudom, hogy én jobb vagyok náluk. Na meg amúgy se zavar, ez hülyeség... :)

21L

2013. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már miért zavarna?
2013. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!