Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb fiúbarátomba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátomba vagyok szerelmes, ő tudja, de nem tudom hogy mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon jó barátok vagyunk. Soha nem szeretnénk elveszíteni egymást. Ő nem szeretne velem lenni, úgy mert nem tud belém szeretni, különböző dolgok miatt!!!! Hogyan tudnám meg oldani, hogy meggyógyuljon a szívem, de közben ugyanolyan barátok maradhatnánk? Szükségem van segítségre!!!!
2013. márc. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy másik fiút, ő pedig megmarad mint fiúbarátod.
2013. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első megmondta az élest.
2013. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:(
2013. márc. 9. 21:13
 4/7 anonim válasza:
sorstársak vagyunk...én sem tudom mit kéne tenni, mivel ennyire összeillünk én nem szeretném/tudom elengedni a dolgot.. ha esetleg meg oldódik mondd el hogy csináltad:'D
2013. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megoldodott amennyire megoldodott.

Elmondtam neki, hogy mi a szitu. O megmondta, hogy nagyon szeret de csak baratkent mert tenyleg annyira jo baratok vagyunk hogy egy eletre akarja ezt es nem akarja hogy egy kapcsolat tonkretegye blabla. csalodott vagyok de a legjobb baratom marad. remelem orokre

2013. márc. 16. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy te fiú vagy-e vagy lány?:)
2013. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Hogy vagytok mostanában?
2021. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!